Sosyal'de Türkiye'nin sadece kötü yanlarının konuşulması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Irkcilik yapabilirsiniz bence sorun yok, ben sadece tezlerinizi cürütürüm o kadar. Türkcemin sizin kadar iyi olmadigi icin kusura bakmayin, bu konuda kendimi gelistirmeye calisiyorum. Gördünüz mü ne kadar güzel özelestiri yapiyorum kendime.
Oradan derken sizin istediginiz ya da dileginiz Türkiye'ye gel burada rezillik cek ondan sonra mi yorum yap diyorsunuz, biraz ne demek istediginizi acarsaniz daha iyi anlarim sanirim.

Malum Türkcem sizin kadar iyi degil. :)
Hayır yanlış anladınız. "Irkçılık" derken gurbette yaşayan Türkleri kast etmedim zira bende bir zamanlar sizden biriydim. Bende buraya geldim Almanya'dan benim Türkçem eminim sizinkinden daha beter idi ama zamanla düzeldi. Asla rezillik çekmezsiniz çünkü ben bile çekmedim.

Yazma ? Yaz arkadaşım yaz vaktin ne kadar değerli olabilir ? Ülkenin geleceğinden daha mı değerli ? Yazın ortada fikir kalabalığı olsun, fikirlerden zarar gelmez.
Tam olarak kastettiğim o değildi hani karşıdaki insan iyice aşağılamaya geçince ufak bir tepki babında yazdım, yazmayı bırakacağını düşünmüyorum zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı