Sosyal'de yediğim ban için özür ve itiraz tadında bir yazı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

not tiorda

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle moderatörlerden özür dileyerek başlamak isterim kural ihlali yaptığım için. Bir konuya cevap yazdım ve sorun yaşadığı için alternatif olarak Minecraft Launcher servisi paylaştığım için 1 günlük yasa dışı paylaşımdan ban yedim. Ama bunun yasa dışı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bayağı bir kullanıcısı da var. İsim vermek hiç ama hiç istemiyorum çünkü bunun yüzünden yedim banı zaten. Sosyal'e baktığımız zaman bir sürü Minecraft Launcher konuları da var. Bunlardan birçoğu da benim bahsettiğim Launcher. Benim anlamadığım bunlar neden ban yemiyor (veya yemişlerdir ama yine de bazılarının yediğini sanmıyorum). Ayrıca bir önerim daha var ki; sosyal kurallarına örnek olarak birkaç yasa dışı site koymanız ki insanlar neyin yasak olduğunu bilsinler. Kimsenin ban yemesini istemem zaten. Kendim de kötü hissettim. Çok üzülmüştüm. Buraya zaten insanların dertlerini okumak ve çözmek için giriyordum ve bu beni eğlendiriyordu.

Okuyan herkese teşekkürler ve ayrıca moderatörlerin de bu yazıyı okumalarını isterim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı