Sosyaldeki arkadaşlar bıktım artık

Ben de bu sosyaldeki üyelerden bıktım. Tartışmasını bilmiyorsan tartışa kardeşim sana zorla yazdıran mı var!

Ben orada konu hakkında araştırma yapıyorum uzun bir yazı hazırlıyorum bir de ne göreyim konu kapanmış.

Kendi düşüncelerinizi millete aşılamaya çalışmaktan vazgeçin yahu.

Adama bakıyorum beş dakikada üç mesaj yazmış konuya. Ne ara yazdığını yorumladın da konuya mesajı gönderiyorsun? Aklına geleni direk yazdıysan tükettiğin oksijeni yazık be insan evladı. Git uyu bari daha az oksijen tüket.

Gram zevk almamaya başladım artık şu forumdan.

Ekonomiymiş bir şey alamamakmış falan değil de insanlardan bıktım.
Adaletsizlikten bıktım. Her şeyden bıktım artık.
Bazı şeyleri değiştirememekten sıkıldım.
Her şeyin değişmesi için bizim toplum olarak tamamen değişmemiz gerekiyor ki bu mümkün değil. Eğer bizler bu coğrafyada yaşamaya mahkumsak ufak şeylerden mutlu olmak zorunda kalacağız demektir. Bu ülke büyük oynayanların ülkesi değil, bu yüzden seni çok iyi anlıyorum.

"God grant me the serenity to accept the things I can not change, the courage to change things I can; and the wisdom to know the difference."

Güzel bir tapınak duası diye biliyorum kaynak konusunda ihtilaflar var.
Çevirisini yapmayacağım. Çok kelime yavan kalıyor. Az okuyun araştırın.

Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam Vikings'te de bir sahnede bu şekilde dua ediyordu rahip.

Türkiye'de olduğumuz için çoğumuz aynı kaderi yaşıyoruz. Belki ABD 'de doğsaydık 15 yaşımızda ne arabalara biner ne eğlenirdik.

Yeni konular

Geri
Yukarı