Sosyal'deki komik olmayan mesajlara g├╝len insanlar

• Konuyu ba┼člatan LOSTNT
  • Ba┼člang─▒├ž Tarihi
  • Mesaj 19
  • G├Âr├╝nt├╝leme 628
Her mesaja ­čĹÄ ve ­čĄú atan bir tayfa var zaten, ortada herhangi bir sebep yokken. Baz─▒lar─▒ kendilerini ├žok komik san─▒p atmaya devam da ediyor, ger├žekten kafan─▒za takman─▒za de─čmez.

Alt─▒ ├╝st├╝ ifade de─čil mi? At─▒lan ifadeleri neden kafaya tak─▒yorsunuz?
Ben ifadeleri ├žok takm─▒yorum asl─▒nda ama onun alt─▒na ego dolu mesaj yazanlara tahamm├╝l edemiyorum hocam.

─░nternet alemindeyiz, internet aleminde her tipten insan oldu─ču gibi bu insanlar─▒ ger├žek hayatta g├Ârme olas─▒l─▒─č─▒n─▒z ├žok d├╝┼č├╝k. Bu tarz basit ┼čeyler i├žin can─▒n─▒z─▒ s─▒kmaya gerek yok. Ger├žek hayatta da ├žok s─▒k─▒nt─▒l─▒ tiplerle u─čra┼č─▒yoruz. ─░nternet aleminde olup olmamas─▒, ┼čahsen beni ├žok etkilemiyor. Her zaman i├žin ├Ân├╝me bakar─▒m, size de tavsiye ederim. ­čĹŹ

Alt─▒ ├╝st├╝ ifade de─čil mi? At─▒lan ifadeleri neden kafaya tak─▒yorsunuz?
Rahats─▒z edici bir durum, ben ├Âyle hissediyorum en az─▒ndan.

─░nternet alemindeyiz, internet aleminde her tipten insan oldu─ču gibi bu insanlar─▒ ger├žek hayatta g├Ârme olas─▒l─▒─č─▒n─▒z ├žok d├╝┼č├╝k. Bu tarz basit ┼čeyler i├žin can─▒n─▒z─▒ s─▒kmaya gerek yok. Ger├žek hayatta da ├žok s─▒k─▒nt─▒l─▒ tiplerle u─čra┼č─▒yoruz. ─░nternet aleminde olup olmamas─▒, ┼čahsen beni ├žok etkilemiyor. Her zaman i├žin ├Ân├╝me bakar─▒m, size de tavsiye ederim. ­čĹŹ
Oras─▒ do─čru tabii.

Milletin sizin hakk─▒n─▒zda ne d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝ neden umursuyorsunuz? ┼×ahsen umursam─▒yorum, isteyen herkes hakk─▒mda istedi─či ┼čeyi d├╝┼č├╝nebilir. Umursamadan ge├žerim.
Forumda ├žok fazla bo┼č kullan─▒c─▒ var.
Screenshot_20230610-105434.jpg

Forumda ├žok fazla bo┼č kullan─▒c─▒ var.Eki G├Âr├╝nt├╝le 1814676
"Bunlara gerek yok" demi┼čsin , belki g├Âr├╝┼č├╝ne kat─▒lm─▒yordur. Herkes sizin g├Âr├╝┼č├╝n├╝zde olacak diye bir┼čey yok. Kimin neye ger├žekten de g├╝ld├╝─č├╝n├╝ de bilemezsiniz.

(Konuya "Hakl─▒s─▒n─▒z , kat─▒l─▒yorum" yazd─▒m diye uyar─▒ ald─▒m 1 saatlik :D)

Rahats─▒z edici bir durum, ben ├Âyle hissediyorum en az─▒ndan.

"OptiFine d─▒┼č─▒nda hi├žbir ┼čekilde shader kuramazsin."
"uBlock Origin Android'de sadece Firefox'ta kurabiliyor."
"RAM yetmiyorsa ek RAM almaktan ba┼čka ├ž├Âz├╝m yok."
"Anne baban bo┼čan─▒yorsa b─▒rak bo┼čansinlar." (Ba┼čka biri bunun konusunu a├žm─▒┼čt─▒, benim ailem de─čil)
Aksi idda eden "­čĄú", "­čĹÄ". Ben buna sinir oluyorum.

Milletin sizin hakk─▒n─▒zda ne d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝ neden umursuyorsunuz? ┼×ahsen umursam─▒yorum, isteyen herkes hakk─▒mda istedi─či ┼čeyi d├╝┼č├╝nebilir. Umursamadan ge├žerim.

"Bunlara gerek yok" demi┼čsin , belki g├Âr├╝┼č├╝ne kat─▒lm─▒yordur. Herkes sizin g├Âr├╝┼č├╝n├╝zde olacak diye bir┼čey yok. Kimin neye ger├žekten de g├╝ld├╝─č├╝n├╝ de bilemezsiniz.

(Konuya "Hakl─▒s─▒n─▒z , kat─▒l─▒yorum" yazd─▒m diye uyar─▒ ald─▒m 1 saatlik :D)
Yaz─▒m kurallar─▒n─▒ ihlal etmedi─činiz s├╝rece uyar─▒ alman─▒z ├žok sa├žma.

Yaz─▒m kurallar─▒n─▒ ihlal etmedi─činiz s├╝rece uyar─▒ alman─▒z ├žok sa├žma.
Evet mesela "gereksiz mesajlar".

"OptiFine d─▒┼č─▒nda hi├žbir ┼čekilde shader kuramazsin."
"uBlock Origin Android'de sadece Firefox'ta kurabiliyor."
"RAM yetmiyorsa ek RAM almaktan ba┼čka ├ž├Âz├╝m yok."
"Anne baban bo┼čan─▒yorsa b─▒rak bo┼čansinlar." (Ba┼čka biri bunun konusunu a├žm─▒┼čt─▒, benim ailem de─čil)
Aksi idda eden "­čĄú", "­čĹÄ". Ben buna sinir oluyorum.
Hakli da olsan─▒z, haks─▒z da olsan─▒z ├Ân├╝ne ge├žemeyiz maalesef. Ben de ya┼č─▒yorum ayni durumu takmamaya ├žal─▒┼č─▒yorum.
Kin tutup t├╝m mesajlar─▒ma "be─čenmedim" b─▒rakanlar da vardi­čśÇ
Uzun laf─▒n k─▒sas─▒ bir ┼čey yapamay─▒ sadece bo┼č verin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukar─▒