Sosyal'deki komik olmayan mesajlara gülen insanlar

Her mesaja 👎 ve 🤣 atan bir tayfa var zaten, ortada herhangi bir sebep yokken. Bazıları kendilerini çok komik sanıp atmaya devam da ediyor, gerçekten kafanıza takmanıza değmez.

İnternet alemindeyiz, internet aleminde her tipten insan olduğu gibi bu insanları gerçek hayatta görme olasılığınız çok düşük. Bu tarz basit şeyler için canınızı sıkmaya gerek yok. Gerçek hayatta da çok sıkıntılı tiplerle uğraşıyoruz. İnternet aleminde olup olmaması, şahsen beni çok etkilemiyor. Her zaman için önüme bakarım, size de tavsiye ederim. 👍

Altı üstü ifade değil mi? Atılan ifadeleri neden kafaya takıyorsunuz?
Rahatsız edici bir durum, ben öyle hissediyorum en azından.

İnternet alemindeyiz, internet aleminde her tipten insan olduğu gibi bu insanları gerçek hayatta görme olasılığınız çok düşük. Bu tarz basit şeyler için canınızı sıkmaya gerek yok. Gerçek hayatta da çok sıkıntılı tiplerle uğraşıyoruz. İnternet aleminde olup olmaması, şahsen beni çok etkilemiyor. Her zaman için önüme bakarım, size de tavsiye ederim. 👍
Orası doğru tabii.

Milletin sizin hakkınızda ne düşündüğünü neden umursuyorsunuz? Şahsen umursamıyorum, isteyen herkes hakkımda istediği şeyi düşünebilir. Umursamadan geçerim.
Forumda çok fazla boş kullanıcı var.
Screenshot_20230610-105434.jpg

Forumda çok fazla boş kullanıcı var.Eki Görüntüle 1814676
"Bunlara gerek yok" demişsin , belki görüşüne katılmıyordur. Herkes sizin görüşünüzde olacak diye birşey yok. Kimin neye gerçekten de güldüğünü de bilemezsiniz.

(Konuya "Haklısınız , katılıyorum" yazdım diye uyarı aldım 1 saatlik :D)

Rahatsız edici bir durum, ben öyle hissediyorum en azından.

"OptiFine dışında hiçbir şekilde shader kuramazsin."
"uBlock Origin Android'de sadece Firefox'ta kurabiliyor."
"RAM yetmiyorsa ek RAM almaktan başka çözüm yok."
"Anne baban boşanıyorsa bırak boşansinlar." (Başka biri bunun konusunu açmıştı, benim ailem değil)
Aksi idda eden "🤣", "👎". Ben buna sinir oluyorum.

Milletin sizin hakkınızda ne düşündüğünü neden umursuyorsunuz? Şahsen umursamıyorum, isteyen herkes hakkımda istediği şeyi düşünebilir. Umursamadan geçerim.

"Bunlara gerek yok" demişsin , belki görüşüne katılmıyordur. Herkes sizin görüşünüzde olacak diye birşey yok. Kimin neye gerçekten de güldüğünü de bilemezsiniz.

(Konuya "Haklısınız , katılıyorum" yazdım diye uyarı aldım 1 saatlik :D)
Yazım kurallarını ihlal etmediğiniz sürece uyarı almanız çok saçma.

Yazım kurallarını ihlal etmediğiniz sürece uyarı almanız çok saçma.
Evet mesela "gereksiz mesajlar".

"OptiFine dışında hiçbir şekilde shader kuramazsin."
"uBlock Origin Android'de sadece Firefox'ta kurabiliyor."
"RAM yetmiyorsa ek RAM almaktan başka çözüm yok."
"Anne baban boşanıyorsa bırak boşansinlar." (Başka biri bunun konusunu açmıştı, benim ailem değil)
Aksi idda eden "🤣", "👎". Ben buna sinir oluyorum.
Hakli da olsanız, haksız da olsanız önüne geçemeyiz maalesef. Ben de yaşıyorum ayni durumu takmamaya çalışıyorum.
Kin tutup tüm mesajlarıma "beğenmedim" bırakanlar da vardi😀
Uzun lafın kısası bir şey yapamayı sadece boş verin.

Geri
Yukarı