Forumun kalitesi her geçen gün düşüyor

Kaleo

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Açılan saçma konular, eklenen yeni özellikler forumun kalitesini gitgide düşürüyor. Son zamanlarda çok fazlalaşmaya başladı bu konular ve onaylanma sürecinden geçmesi bile garip. Sırf raporlanan mesaj gözüküyor diye rapor atan üyelerin artması, forumun troll kitlesinin fazlalaşması ve konu kalitesinin gitgide düşmesi...
Bu problemler düzelir mi veya ne zaman düzelir bilmiyorum, belki de bazıları tarafından problem olarak bile görülmüyor olabilir, siz ne düşünüyorsunuz eski üyeler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi burası bir teknoloji forumu mu? Buna açıklık getirmemiz gerek lakin listede konu dışı diye bir ayrı geniş çerçeveyi alan konu var o zaman dediğiniz saçma sapan konular açılabilir. Biz sadece teknoloji forumuyuz prensibi benimsense bu konulara taviz verilmezdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde buranın yaşlıları böyle diyor böyle düşünüyor ama zamana ayak uydurman lazım yoksa geride kalırsın. Bence gayet olması gereken ortam. Zaten bir tane virgül koymadık diye uyarı hatta ban alıyoruz, daha fazla Hitler kampına dönmeye gerek yok.
Bahsi geçen konu imla kurallarından ziyade açılan konular ve verilen cevaplar, örneğin; ''Boyum uzar mı, dişim ağrıyor'' gibi konular.

Burada her yaştan insan mevcut. Haliyle herkesten beklentilerinizi karşılamasını beklemeyin. Üyelerin hepsi forumu aynı amaçla kullanmıyor. Yaş ve davranış kontrolü ile üye alımı yapılamayacağına göre bununla yaşamaya alışacağız.

Troll konuları ve sürekli bu tür konu açanları ise göz ardı edebilirsiniz. Böylece karşınıza çıkmamış olurlar.

Dediğiniz şeyler forumla neredeyse alakasız şeyler hocam. Sorun kitlede ki bununda bir çözümü yok gibi bir şey. Keşke yaş sınırı falan getirilebilse ama bu da imkansız yani kimlik sorgulaması vs. yapamayacaklarına göre. :D

Dediğiniz şeyler forumla neredeyse alakasız şeyler hocam. Sorun kitlede ki bununda bir çözümü yok gibi bir şey. Keşke yaş sınırı falan getirilebilse ama bu da imkansız yani kimlik sorgulaması vs. yapamayacaklarına göre. :D
Forumu forum yapan, foruma forum dememizi sağlayan kitledir hocam.

Bu konuda size hak veriyorum. Ben de eskiden burada yazmaktan, soru cevaplamaktan çok hoşlanırdım. En fazla takıldğım forum burasıydı ama artık nadiren girip başlıklara bakıp çıkıyorum. Teknolojiyle yakından uzaktan alakası olmayan şeyleri görmek beni sinir ediyor. Ben buraya teknoloji ile ilgili konuşmaya sohbet etmeye bilgi alışverişi yapmaya geliyorum ama gerek başlıklara baktığımda gerek konuların alakasızlığını gördüğümde 10 dakika bile geçirmeden geri çıkıyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı