Sosyal'e açılan, cevabını konu sahibinin de bildiği konular

Arkadaşlar siz niye böyle gerildiniz ki? Yani sadece açılmış bir konu yani birilerine hitaben yazılmış bir konu değil bu:) Bu konuya gelene kadar daha tuhaf karşılanacak ne konular var sosyalde:) Keyfimize bakalım boşverin:) Birileri nasıl tuvalete gitmiş bizi ilgilendirmez cevap vermeyiz geçeriz:)

Geçenlerde ben de fan tavsiyesi konusu açtım mesela. Fanlardan anlamadığım veya bilmediğim için açmadım o konuyu. Tavsiye almak fikir alış verişinde bulunmak ve konuyu görenlerin de fikir sahibi olması amacıyla açtım. Sonucunda da daha önce çok da üzerinde durmadığım bir modeli satın aldım.

Ama benim asıl sinir olduğum konu; konu sahibi sisteminde ters giden bir şeyle alakalı soru soruyor ama sistemle ilgili bir bilgi vermemiş. Ağzından cımbızla laf almaya çalışıyoruz yardım etmek için.

Forum kurallarında bu tarz soru sorarken sistem özelliklerinin belirtilme zorunluluğu var. Bunu sağlamayan konular moderatörler tarafından onaylanmasa veya konu sahibine geri bildirim yapılarak onları da yazması gerektiği söylense ve ondan sonra onaylansa. Ama bu da zaten yükü ağır olan yöneticilere daha fazla iş yükü demek olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı