Sosyal'e canlı destek lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Xantern

Hectopat
Makaleler
3
Yer
💖
Forumda canlı destek olması gerektiğini düşünüyorum. Ekranın sağ alt kısmında olabilir mesela. Oraya moderatör ekibine sormak istediğimiz şeyi yazarız onlar da bize geri cevap yazar. Bir şey hakkında konu açmak istiyorum ama yasak mı bilmiyorum. Daha önce de imza kısmımda yazan "GG EZ" fazla yer kaplıyor ceza alır mıyım diye mesaj raporlama kısmından sormuştum. Forumda buna ihtiyaç var.

Enes3078

Gigapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
10
Yer
Malatya
Rapor kısmından zaten canlı destek alamıyor musunuz? Bildiğim kadarıyla moderasyon ekibinde (ben dahil) robot yok ve rapor kısmından alacağınız destek mantıken canlı destek oluyor. Nadiren gecikme ve aksama olsa dahi rapor sistemi şu an gayet yeterli. Yukarıda da dendiği gibi kendinizi (gereksiz olmadıkça) raporlayıp sorularınızı sorabilirsiniz.

Elontidirax

Picopat
Rapor sistemi şu an için yeterli gibi ve aralarında pek fark yok gibi. Ayrıca modların da hayatları var diye biliyorum, yani sürekli oraya bakmak onların hayatından vakit çalmaz mı?

KS
KS
Xantern

Xantern

Hectopat
Makaleler
3
Yer
💖
Cevaplarınız için teşekkürler. Profildeki rapor seçeneğini bunun için kullanabileceğimizi bilmiyordum. Oradan sorumu sordum ve cevabımı aldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı