Sosyali bırakıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan1461

Megapat
Bazı kullanıcılar çok oldu artık. Eski kalitesi kalmadığını düşünüyorum. Sosyaldeki çökmeler ve gecikmeler de artmaya başladı. Belki geri gelirim ama zamanı belli olmaz veya arada girip açılan konulara bakarım hiç mesaj yazmadan. Tüm sosyal üyelerine teşekkürler sosyalin bir üyesi oldukları için ve sosyale renk kattıkları için. Herkese iyi sosyaller biraz hayata da zaman ayırmanızı öneririm her şeyin fazlası zarar.

Bazı kullanıcılar çok oldu artık. Eski kalitesi kalmadığını düşünüyorum. Sosyaldeki çökmeler ve gecikmeler de artmaya başladı. Belki geri gelirim ama zamanı belli olmaz veya arada girip açılan konulara bakarım hiç mesaj yazmadan. Tüm sosyal üyelerine teşekkürler sosyalin bir üyesi oldukları için ve sosyale renk kattıkları için. Herkese iyi sosyaller biraz hayata da zaman ayırmanızı öneririm her şeyin fazlası zarar.
Gidene kal denmez burda. Sonuçta sebebin olduğundan bırakıyorsun, üzdü.

''Sosyal'i bırakıyorum'' konusu açmayı acilen bırakmanız gerek.

Kamu spotu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

katkilarinicintesekkurler.png

Hocam her şey dilediğiniz gibi olsun. Tamamen kopmayın.

Artık şu forumdan ayrılmayın bıktım hepiniz teker teker nereye kardeşim? Daha konuşacağız dertleşeceğiz. Birbirimizi görmediğimiz halde bu forumdaki insanlara güveniyorum. Artık bu forum şöyle oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı