Sosyal'i Sosyal Yapan Üyeleridir

Aslında önceden yazılıma merak salınca donanımla ilgilenmedim. Technopat'ın videolarını gördüğüm zaman önceden üye olduğum forumdaki hesabımı silmiştim. Sonra Technopat Sosyal'i tanıyıp birkaç gün dolaştıktan sonra üye oldum ve bilmediğim birçok bilgiyi öğrendim. Bu Sosyal'i Sosyal yapanlar moderatörler ve üyelerdir. Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün zaten her zaman cevap yazması mümkün değil. Sosyal'in sevilme nedenlerinden biride buradaki saygılı ortamdır. Küfür edenler zaten raporlanıp uzaklaştırılıyor.
NOT: En son cezamı Mayıs ayında aldım. Cezaları çok da abartmanıza gerek yok bana sorarsanız.

Konuyu cezalar odağında devam ettirmeyin lütfen arkadaşlar. Konumuz cezalar değil çünkü, tamam cezalarla ilgili bir şeyler yazdım en başta ama ana konumuz bu değil, sonra "gereksiz mesaj"'dan gene ceza alabilirsiniz :D.

Açıkça söylemek gerekirse Technopat da yapan Sosyal de yapan Recep Baltaş'dır. Kuralların temelini oluşturan da Recep'dir. O olmasa bu platformda bulunmazdım. Zaten o da burada bulunmasa bu üyeler de olmazdı. Standart forum sitesine dönerdi.

Kalite üstten başlara altlara kadar iner ve seçkin kişiler de kalite arar.

Açıkça söylemek gerekirse Technopat da yapan Sosyal de yapan Recep Baltaş'dır. Kuralların temelini oluşturan da Recep'dir. O olmasa bu platformda bulunmazdım. Zaten o da burada bulunmasa bu üyeler de olmazdı. Standart forum sitesine dönerdi.

Kalite üstten başlara altlara kadar iner ve seçkin kişiler de kalite arar.
Recep Baltaş'ı sizin gibi bende seviyorum, kendisiyle tanışmak bile isterdim doğrusu, lakin ben şahsım olarak Sosyal'e girme sebebim doğrudan Recep Baltaş değil. Sizin için öyle olabilir ki zaten belirttiniz o olmasa bende olmazdım diye, fakat siz yönetim kadrosunda olduğunuz için doğrudan kendisiyle iletişim durumunuz mevcut fakat biz üyeler olarak 10 kere etiketliyorsak yoğunluktan dolayı belki 2-3 defa cevap veriyor kendisi. Durum böyle olunca bir süre sonra içinde bulunulan ortamı Recep Baltaş'dan ziyade diğer üyelerin olduğu bir ortam olarak görmeye başlıyorsunuz.

Gölgesi yeter diye bir tabir vardır. :) Technopat'tan ayrılsa eski çizgisi olmazdı buranın. Daha önceden buranın eski yönetici ve üyelerinin atarlı bir şekilde ayrılıp başka bir platform kurması ile bizim için değişen bir şey olmadı. Fakat Recep Chip'ten ayrılıp en son Technop'a geçmesi ile takipçileri de buraya geldi. Recep'i sevdiğimden değil bilgili, bilinçli kişileri sevdiğimdendir burada olmam.

Fakat yine de yeterli miktarda sosyalle de ilgilenmekte. Üye sayısı çok fazla olduğu için yeterli gözükmüyor olabilir ama hazırladığı yazılar, yaptığı anlatımlar birçok sorunun çözümünü içermektedir.

Kurallara saygım sonsuz bende seviyorum bu forum zaten kurallar sayesinde bu kadar iyi fakat benim sevmediğim şey gereksiz yere atılan cezalar.

Geri
Yukarı