Sosyallekazan yasal mıdır?

Günde 3-4 saat açık bıraksak ne kadar verir reis ben önceden bu tarz siteler kullanmıştım YT için ödeme yapıyor mu kesin kanıtı var mı bu tarz siteler çok.

Kanka ben tam bilmiyorum kesin veriyor mu ben bir deneyeceğim 500 video izleyeceğim ödeme yapıyorsa derim 2 günde yapıyormuş ödemeyi.

Mesela şu an öylesine bir 20 dk bıraktım 1 TL olmuş. Bir de en az 500 video izleme falan yapman gerekiyor minimum 5 TL çekebılıyorsun.

Kanka 20 dk önce başladım öylesnie bir şey yapmadan bıraktım 1 TL kastı.
Telefondan olur mu hocam elimde boş külüstür var kullanılmıyor belki bunla işe yarar

Mesela şu an öylesine bir 20 dk bıraktım 1 TL olmuş. Bir de en az 500 video izleme falan yapman gerekiyor minimum 5 TL çekebılıyorsun.

Kanka 20 dk önce başladım öylesnie bir şey yapmadan bıraktım 1 TL kastı.
Telefondan olur mu hocam elimde boş külüstür var kullanılmıyor belki bunla işe yara
Kanka olurda pek fazla kazanamazsın herhalde telefondan uğraşılmaz gibi.
Boşta durmasındansa deneyeyim. Duruma göre dönerim

Eğer parayı çekebilen biri olursa buraya yazsın. Bizde deneyelim. (Mesajımız bulunsun)

Olur.

Son kes soracağım Papara'dan ceza gelir mi korkuyorum.

Neyse sorunuz var mı çıkacağımda.

Hocam muhtemelen sosyal medyada yok Papara'dan 27 bin TL ceza yedim yok 10 bin vs vs. tarzında videolar görüp korkmuşsun, o videolardaki olay doğru ama bambaşka.
Papara hesap kiralamaya ceza kesiyor başka bir durum olursa karşında Papara'yı bulmazsın. Kullandığın sitenin ne kadar güvenilir olduğu meçhul ama bu tarz bir para cezası yemezsin.

Geri
Yukarı