Sound Blaster Cinema 3 bozuldu

vukado_82

Hectopat
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2018 Haziran ayında aldığım Monster Abra A5 v9.2 notebook'um bu programı desteklemekte. Ancak son birkaç gündür program bozuktu. Windows 10 mu bozdu acaba bilemiyorum. Monster'ın sitesinden veya başka yerden indirmeye çalıştım ama indiremedim. Link çalışmıyordu, sürekli 'bekleniyor...' yazısıyla karşılaşıyordum. Acaba nereden indirebilirim? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Güncel
@apesh1t

Son düzenleme:
Hocam internetinizde sıkıntı olmalı şu an indirebiliyorum dediğiniz driverı. Bu arada bende Monster kullanıyorum ve driverları kurarken sonra yeniden başlatmayı seçtim hepsinde hepsini kurup tek seferde yeniden başlattım ve bazı driverlar hata verdi. Her kurulumdan sonra yeniden başlattım ve düzeldi. Bu arada ses kartınızın driverını önce kurup yeniden başlatıp sound blasterı sonra kurmalısınız yoksa yine çalışmıyor. En azından benim modelimde böyle oldu.

Hocam internetinizde sıkıntı olmalı şu an indirebiliyorum dediğiniz driverı. Bu arada bende Monster kullanıyorum ve driverları kurarken sonra yeniden başlatmayı seçtim hepsinde hepsini kurup tek seferde yeniden başlattım ve bazı driverlar hata verdi. Her kurulumdan sonra yeniden başlattım ve düzeldi. Bu arada ses kartınızın driverını önce kurup yeniden başlatıp sound blasterı sonra kurmalısınız yoksa yine çalışmıyor. En azından benim modelimde böyle oldu.
Dostum bende Monster aldım Sound Blaster 5 var yazıyor yanında gönderilen bellekten kurdum ama ne SB kurulu olarak gözüküyor ne de simgesi var. İnternetten araştırıp yükledim onlarda sound devise not detected tarzı bir hata veriyor ki realtek kurulu olmasına rağmen tavsiyen var mı? Nasıl kurucam bunu ben ya :S

Dostum bende Monster aldım Sound Blaster 5 var yazıyor yanında gönderilen bellekten kurdum ama ne SB kurulu olarak gözüküyor ne de simgesi var. İnternetten araştırıp yükledim onlarda sound devise not detected tarzı bir hata veriyor ki realtek kurulu olmasına rağmen tavsiyen var mı? Nasıl kurucam bunu ben ya :S
Aynı sorun şuan bende de var yükkülorum simge yok siz yapabildiniz mi yaptıysanız lütfen yardım edin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı