Çözüldü Sound Blaster Cinema 6+ açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmetsherlock

Hectopat
Yer
Hatay
Merhaba Monster Abra A5 18.2 modeli kullanıyorum Realtek sürücüsü kurulu. Sound Blaster cinema 6+ böyle bir hata veriyor. Sürücüleri kaldırıp tekrar yükledim uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim, bilgisayarı kaç defa yeniden başlattım çözümü bulamadım.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-26_010923.png
    resim_2022-01-26_010923.png
    205,4 KB · Görüntüleme: 251
  • resim_2022-01-26_011138.png
    resim_2022-01-26_011138.png
    726,4 KB · Görüntüleme: 247
Çözüm
Benim istediğim program 6+ sizin linkini verdiğiniz düz 6 Microsoft Store'den yükledim zaten programı.
Arkadaşlar sorunu çözemeyenler için çözüm: Monster'in sitesindeki ses sürücüsünü değil Intel'in sitesindeki ses sürücüsünü kurun.
Şu an en güncel sürücü bu realtekhighdefinitionaudio
Benim istediğim program 6+ sizin linkini verdiğiniz düz 6 Microsoft Store'den yükledim zaten programı.
Arkadaşlar sorunu çözemeyenler için çözüm: Monster'in sitesindeki ses sürücüsünü değil Intel'in sitesindeki ses sürücüsünü kurun.

Son düzenleme:
Çözüm
Ürün modeli ve işletim sistemi nedir? Tulpar T7 V20.5 - Windows 10 da işe yaramıyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı