Sound Blaster Cinema Sildikten Sonra Seslerin kötü gelmesi

@cRea80 malesef olmadı sesler sanki daha uzaktran geliyor eskiden çok daha belirgin gelirdi. ses ile ilgili tüm şeyleri kaldırıp herşeyi yeniden yüklesem sorun çözülürmü?
-Bu arada silmeden önce sound blaster arka planda çalışırdı suan çalışmıyor sanırım
-CS'de silahların sesleri de değişik geliyor

-aynı zamanda sesler cok dengesiz geliyor

hocam sound blaster cinema'yı kaldıramıyorum resimdeki gibi hata veriyor,sanırım olmazsa formata kadar gideceğim çünkü ses benim için önemli bide şu resimdeki hatayı nasıl aşabilirim ?

Dosya Ekleri

• as.png
    as.png
    59,7 KB · Görüntüleme: 194
Mevcut SBC'yi kaldırmadan, daha önce eklediğim yeni sürümü kurdun mu? Kurulumu üstüne yapabilirsin.

Daha önceden nVidia'da da bu şekilde program kaldırma sorunu olmuştu. Tekrar kurulum yapmak senin için sorun değilse daha iyi olabilir.

hocam bunun bir çözümü yok mu ya çıldıracağım güncel ses sürücüsünüde yükledim ama sesler tekrar ediyor ne yapmalıyım ? @cRea80 @Recep Baltaş @THE_MILLER

düzenleme : arkadaşlar sorun kulaklıktaymış, hiç beklemiyotdum cünkü yakın bir zmanda herhangi bir hasar almadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı