Soundbar önerisi

Shan96

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar herkese. Ben evde dizi film izlerken ve muzik dinlerken kullanabileceğim soundbar almak istiyorum. Fakat bu serüvenim şöyle başladı. İlk başta 300-600 lira bandında Bluetooth özelliği olan 30W 40W'lık sistemlere baktım. İleride daha iyi bir TV alırsam diye bütçemi 1000-2000 arasına çıkardım bu sefer de işin içine Dolby Atmos girdi. İşin ucu bucağı yokmuş gibi bir anda fiyatlar arttı haliyle. Fakat bu ses sistemlerinden çok anlayan birisi değilimdir. Apartmanda oturuyorum. Komşularımı çok rahatsız etmeyecek fakat bir dizi veya film açtığımda " ya ne kadar da fark varmış televizyonla soundbar arasında" dedirtecek her türlü öneriye açığım. Başta baktığım ürünler Xiaomi Redmi 30W, Grundig gsb 910 gibi ürünlerdi. Sonrasında Sony LG gibi markalara baktım ve aklım bir hayli karışık. Bu ses sistemlerinden anlayan insanların önerilerine ihtiyacım var.

Samsung HW-K450 kullanıyorum tavsiye ederim. Çok kaliteli bir sesi var Dolby destekliyor diye biliyorum üstünde yazıyor pek anlamam ama çok kullanışlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı