"Sounds.com" güvenilir mi?

JIN FLORE

Decapat
Merhabalar. Sounds.com diye bir site buldum tam istediğim gibi sesler var ama sesleri indirebilmek için siteye abone olmam gerekiyormuş, abone olmak için de kredi kartı numaramı vermem gerekiyormuş 0 dolar gösteriyor ama malum kazıklanmak istemiyorum :D kullanan var mı? Güvenilir mi?

Merhabalar. Sounds.com diye bir site buldum tam istediğim gibi sesler var ama sesleri indirebilmek için siteye abone olmam gerekiyormuş, abone olmak için de kredi kartı numaramı vermem gerekiyormuş 0 dolar gösteriyor ama malum kazıklanmak istemiyorum :D kullanan var mı? Güvenilir mi?
Aman hocam, dokunmayın. Royalt free music aratın internette onları indirin.

İnternette araştırdım, Native Instruments'a ait bir site ve global forumlarda güvenilir olmadığına dair bir ibare yok. Zaten Native Instruments'a ait olması güvenli olduğunun bir kanıtı, kendisi büyük ve güvenilir bir şirkettir. Ayriyetten kaliteli yapımcıların da siteye bir şeyler kattığını görüyoruz.

Kart bilgilerini istemesinin sebebi tekrar tekrar deneme sürümünü kullanılmasını engellemesi muhtemelen. Bilgilerinizi girebilirsiniz, sorun olmaz.
Tedirgin oluyorsanız sanal kart açın, daha sonra kapatırsınız.

Bağlantı güvenilir diyor ama. Onun bir anlamı yok mu artık emin olamıyoruz?

Netflix ilk ay ücretsiz ama kredi kartı giriyoruz. Sitedeki ücretsiz kısım deneme sürümü.
Bağlantı güvenliği bağlantının güvenli olduğunu gösterir. Site güvenliği ile hiçbir alakası yok.
Bağlantı güvenilir diyor ama. Onun bir anlamı yok mu artık emin olamıyoruz?

Netflix ilk ay ücretsiz ama kredi kartı giriyoruz. Sitedeki ücretsiz kısım deneme sürümü.
İlk ay ücretsiz sonra paralı yine para çekiyor yani oradaki yazıların hepsini okuması lazım.

Geri
Yukarı