Soy isim değişikliği

Ceza avukatı ile görüşürseniz daha faydalı olur gibi geliyor, çünkü reddi mirastan sonra diğer pay ortakları karşı dava açabilir.
Abime ve kardeşime kesinlikle güvenmiyorum. %70 kısmı annemin üzerinde malların. Annem olurda vefat ederse soy ismimi değiştirince onlara kanunen ne olacak? Resmi olarak hak iddia edebilecek miyim?

2014 öncesi ve sonrası için kanun ayrı işliyor o nedenle sordum. Anneniz hayattayken mirası pay ortaklığından çıkarmaya bakın önce derim.
Hepsi anneme geçse, soy ismimi değiştirince annemden kalan kısımda hakkım olur mu?
-6 derecede sokağa attılar cenazede. Arsaları satıp ev alacaktı annem ve abim. Ben hakkımı isteyince kavga dövüş gürültü. Elime para geçseydi 5 dolar kurundan Dolar ve Bitcoin alacaktım. İnsanlar çok adi.

Hepsi anneme geçse, soy ismimi değiştirince annemden kalan kısımda hakkım olur mu?
-6 derecede sokağa attılar cenazede. Arsaları satıp ev alacaktı annem ve abim. Ben hakkımı isteyince kavga dövüş gürültü. Elime para geçseydi 5 dolar kurundan dolar ve Bitcoin alacaktım. İnsanlar çok adi.

Mahkeme yolu ile uzun sürer diye kısa yoldan pay ortaklığından ayrılın diye söyledim. Diğer varislerin onayını alırsanız kısa yoldan çözülür işiniz.

Soyadını değiştirecek kadar babandan nefret ediyorsun. Ama mirasını da hüpletmek istiyorsun. Çok ahlaklısın. Bence soyadın aynı kalsın.

Soyadını değiştirecek kadar babandan nefret ediyorsun. Ama mirasını da hüpletmek istiyorsun. Çok ahlaklısın. Bence soyadın aynı kalsın.
Siyasi olmak gerekiyor. Sevmediğim ama uzaklaşamadığım insanlar ile çıkar ilişkisi kuruyorum. Sevgi geçici, nefret kalıcı. Hem babam kimseye veya kağıda İrtifa reise miras bırakmayın diye bir şey dememiş.
Hocam tüm babalar güzeldir ya başınız sağolsun mekanı cennet olsun yazdığınızı okuyunca şükrettim
Sağol.

Yeni konular

Geri
Yukarı