Soylu'dan bayram müjdesi: Buradan Suriye'ye, Irak'a yürüyerek gideceğiz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ta katıldığı bayramlaşma programında, "Buradan yürüyerek Irak'a gideceğimiz, Suriye'ye gideceğimiz, hep beraber Libya'daki kardeşlerimize selam olsun diyebileceğimiz, Filistin'e, Afganistan'a kadar bütün coğrafyanın, bütün dünyaya kendi insanlık medeniyetini anlatabileceği günler uzak değildir, yakındır Allah'ın izniyle" diye konuştu.

590975Image1.jpg

Kaynak: Soylu, Şırnak'ta konuştu: Buradan yürüyerek Irak'a, Suriye'ye gideceğimiz günler uzak değildir

Benim sınıfımda 21 Türk, 9 Suriyeli 1 de Iraklı vardı. Bazı mahalleler var orada sadece Arapça yazılmış dükkanlar var. Türk görünce saldırıyorlar. Tecavüz ediyorlar Türklere. Suriyeli Suriyeliye tecavüz etse hiç bir şey demem ama Türk'e işkence yaparsa varya, çok kötü olur. Hepsinin ülkeden defolup gitmesi gerek. Hepsinin. İster savaş var desinler umrumda değil. Senin o lanet topraklarında Türk askerleri şehit oluyor, sende bu güzel topraklarda nargile içiyorsun. Gerekirse bana oy verin 2023'te şunları geri yollayım.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ta katıldığı bayramlaşma programında, "Buradan yürüyerek Irak'a gideceğimiz, Suriye'ye gideceğimiz, hep beraber Libya'daki kardeşlerimize selam olsun diyebileceğimiz, Filistin'e, Afganistan'a kadar bütün coğrafyanın, bütün dünyaya kendi insanlık medeniyetini anlatabileceği günler uzak değildir, yakındır Allah'ın izniyle" diye konuştu.

Eki Görüntüle 1113426

Kaynak: Soylu, Şırnak'ta konuştu: Buradan yürüyerek Irak'a, Suriye'ye gideceğimiz günler uzak değildir
Yok, ben gelmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı