Spec Delta RGB içinden kontrolcü çıkıyor mu?

Gamagu

Hectopat
Bugün Corsair Spec Delta RGB 650W kasamın kargosunu teslim aldım. Fakat içerisinden kumanda çıkmadı, HDD çekmecesi dahil her yere baktım lakin yok.

Satın aldığım yeri aradığımda ise bu modelden kontrolcü kumandasının çıkmadığını söyledi, bu doğru mudur?

Fanların iki çıkışı var. Birisi elektrik, birisi kontrol. Yani 3 fandan 3 tane renk için 3 tane hız kontrol için kablo çıkıyor. Hız kabloları ayrı geliyor yanında istersen tek kabloya çevirici apartı var. Renk için olan 3 kablo birleşik adaptöre bağlı geliyor. ucunda 3-4 tuşlu bir kontrolcü var. Kumanda bekleme ayar değiştirmek için kasayı açıp tuşlara basacaksın ya da uyumlu anakart alıp kontrolcüyü aradan çıkarıp elektriği rgb için anakarttan vereceksin.

Yani gerçekten de bu modelde kumanda çıkmıyor mu? Çıkıyor diye biliyordum.

MSI B550M PRO-VDH Wi-Fi anakartına sahibim herhalde her şeyini kontrol edebilirim fanların, doğru mudur?

Kumanda yok kablosuz olarak yani RGB LED'lerin çıkışı üçü toplanıp tek kablo oluyor bir dönüştürücü ile artık tek kablo olan bu soketi anakartın uyumluysa eğer direkt anakartta uyumlu yere takıyorsun. Yok anakart desteklemiyor diyorsan da en azından benim kutu şöyle geldi: Üç tane RGB çıkışı birleştikten sonra bir parmak boyunda kontrolcü var üzerinde mod tuşu falan var daha çalıştırmadım ayrıntısını bilmiyorum ama buradan renkleri falan ayarlayabiliyorsun. Bu kontrolcüden çıkan kabloyu da direkt PSU'ya bağlayabiliyorsun ama kasayı açıp elle ayar yapman lazım dediğim gibi kablosuz değil. Ürün ikinci anlattığım gibi kutudan çıkıyor. Anakartın benim gibi uyumluysa üç RGB kablosunu tekleyen adaptörün ucunda kontrolcü var onu söküp kenara koyuyorsun. Tek kabloya dönüştüğü yeri Direkt anakarta takıyorsun. Umarım anlatabilmişimdir.

Kumanda yok kablosuz olarak yani RGB LED'lerin çıkışı üçü toplanıp tek kablo oluyor bir dönüştürücü ile artık tek kablo olan bu soketi anakartın uyumluysa eğer direkt anakartta uyumlu yere takıyorsun. Yok anakart desteklemiyor diyorsan da en azından benim kutu şöyle geldi: Üç tane RGB çıkışı birleştikten sonra bir parmak boyunda kontrolcü var üzerinde mod tuşu falan var daha çalıştırmadım ayrıntısını bilmiyorum ama buradan renkleri falan ayarlayabiliyorsun. Bu kontrolcüden çıkan kabloyu da direkt PSU'ya bağlayabiliyorsun ama kasayı açıp elle ayar yapman lazım dediğim gibi kablosuz değil. Ürün ikinci anlattığım gibi kutudan çıkıyor. Anakartın benim gibi uyumluysa üç RGB kablosunu tekleyen adaptörün ucunda kontrolcü var onu söküp kenara koyuyorsun. Tek kabloya dönüştüğü yeri Direkt anakarta takıyorsun. Umarım anlatabilmişimdir.
AnakartTa JRGB pinine mi takılıyor acaba?

Geri
Yukarı