Speedrun yaparken makro kullanılabilir mi?

Rx 570

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Gigabyte Aorus Rx570 4gb | İşlemci: Amd Ryzen 3 3200G | Ram: Corsair Vengeance 8x2 3200MHz | Anakart: Gigabyte A320M-S2H | SSD: Samsung 970 Evo Plus 250gb, Adata SU630 240gb | HDD: WDblue 320gb
Arkadaşlar, My Summer Car oyununda speedrun yapmak istiyorum. Oyuna hakimim, beta sürecinden beri oynuyorum.

Bu videodaki aynı taktiklerle oynayacağım fakat bir sorum var. Motor toplama kısmında makro kullanmak serbest mi? Vidaları hızlı sıkmak için orta mouse makrosu kullanabilir miyim?

Arkadaşlar, my summer car oyununda speedrun yapmak istiyorum. Oyuna hakimim, beta sürecinden beri oynuyorum.

Bu videodaki aynı taktiklerle oynayacağım fakat bir sorum var. Motor toplama kısmında makro kullanmak serbest mi? Vidaları hızlı sıkmak için orta mouse makrosu kullanabilir miyim?

Fazla bir bilgim yok ama makro hileye giriyor diye biliyorum birçok oyunda.

Arkadaşlar, my summer car oyununda speedrun yapmak istiyorum. Oyuna hakimim, beta sürecinden beri oynuyorum.

Burdakini oku.

Nasıl bunny ve bug kullanımı serbestse macro'nun da sorun çıkaracağını sanmam.

Düzeltme:
Yasakmış. Bug kullanımı niye serbest acaba.

Bildiğim kadarıyla, speedrunlarda makro kullanmak haksız avantaj sağladığı için serbest değil.

Peki ben bu speedrunu tamamlayıp YouTube'ye yükleyip linkini versem yeterli oluyor mu yoksa başka işlemler yapmam gerekli mi?

Peki ben bu speedrunu tamamlayıp YouTube'ye yükleyip linkini versem yeterli oluyor mu yoksa başka işlemler yapmam gerekli mi?

Bence kabul görmüş yani kabul görmüş derken Speedrun'ı geçerli sayılmış kişilerin speedrunlarında makro var mı bakman yeterli bence.

Diğer oyunları bilemem ama örneğin speedrun.com Minecraft için dünya dosyasını vs. istiyordu.
Sanırım yeterli olmaz eğer bir siteye başvuracak iseniz.

Oyun vanilla şekilde hocam indirdiğim gibi oynuyorum, radyo dosyası dahil atmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı