İnternet aniden yavaşladı

uuyanplutonn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Speedtest sitelerine erişebiliyorum fakat hız testi başlatamıyorum, çevrimiçi oyunlara girebiliyorum fakat sunuculara bağlanırken hata yaşıyorum, Discord'da RTC'ye bağlanamıyorum, normal şartlarda Youtube'da yüksek kalitede sorunsuz video izlerken düşük kalitede dona dona izliyorum fakat tarayıcılarda istediğim sayfaya kolaylıkla girebiliyorum, ayrıca Discord, İnstagram, Steam gibi platformlardan mesaj gönderip mesaj alabiliyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Speedtest sitelerine erişebiliyorum fakat hız testi başlatamıyorum, Spotify'dan sorunsuz şarkı dinleyebiliyorum, çevrimiçi oyunlara girebiliyorum fakat sunuculara bağlanırken hata yaşıyorum, normal şartlarda Youtube'da yüksek kalitede sorunsuz video izlerken düşük kalitede dona dona izliyorum fakat tarayıcılarda istediğim sayfaya kolaylıkla girebiliyorum, ayrıca Discord, İnstagram, Steam gibi platformlardan mesaj gönderip mesaj alabiliyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim?
Bunca hüznün sadece speedtest yapamadığın için mi? Allah başka dert vermesin. Hangi tarayıcıdan giriyorsun? Fast.com dene birde.

Oluşturduğum konunun sadece "speedtest" ile alakası yok tamamını okuduysan, orada farklı farklı sorunlar belirttim.
Yüksek kalitede video izlemek sorun değil bence. Saydığın birkaç site var oralara da grebiliyormuşsun. Geriye tek sorun speedtest kalıyor.

Speedtest sitelerine erişebiliyorum fakat hız testi başlatamıyorum, çevrimiçi oyunlara girebiliyorum fakat sunuculara bağlanırken hata yaşıyorum, normal şartlarda Youtube'da yüksek kalitede sorunsuz video izlerken düşük kalitede dona dona izliyorum fakat tarayıcılarda istediğim sayfaya kolaylıkla girebiliyorum, ayrıca Discord, İnstagram, Steam gibi platformlardan mesaj gönderip mesaj alabiliyorum, bu sorunu nasıl çözebilirim?
Türknet speedtest denermisiniz ?

Türknet speedtest denermisiniz ?
1659825673035.png

Buyrun.

Modeminiz üzerinde herhangi bir DNS mevcutmu ya da ebeveyn modu gibi bir şey.

Geri
Yukarı