Sperm nedir?

Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
İşsiz. Yani işi yok anlamında değil. Gerçekten işsiz.
Sperm nedir? Bu konuyu açmadım, mesaj yazmıştım konu olarak gözükmüş ama bilmiyorum tam olarak.
Malum şeyin içinden çıkan beyaz sıvı. Diğer malum şeyin içinde olursa spermler yumurtayı döller ve bir kaç ay sonra nur topu gibi bir bebeğin olur.

Umut Nas

Gigapat
Makaleler
40
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Malum şeyin içinden çıkan beyaz sıvı. Diğer malum şeyin içinde olursa spermler yumurtayı döller ve birkaç ay sonra nur topu gibi bir bebeğin olur.

Malum şey demek yerine penis ile niye vajina demiyorsunuz. bilimsel tabirleri bu yani diğer şeyi söylemenize gerek yok.
Malum şeyin içinden çıkan beyaz sıvı. Diğer malum şeyin içinde olursa spermler yumurtayı döller ve birkaç ay sonra nur topu gibi bir bebeğin olur.

Malum şey demek yerine penis ile niye vajina demiyorsunuz. Bilimsel tabirleri bu yani diğer şeyi söylemenize gerek yok.

turquoisze

Picopat
Makaleler
1
Testislerde üretilen, erkek üreme organından (penisten) çıkan, memelilerin üremesini sağlayan iki cinsiyet hücresinden biridir. Diğeri de dişilerde bulunan yumurtadır. Daha detaylı öğrenmek istersen internetten araştırabilirsin veya biyoloji dersini daha iyi dinleyebilirsin.

Yukarı