Spider-Man 2'de karakter değişiminin nasıl çalışacağı açıklandı

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
"Spider-Man 2'nin yaratıcı yönetmeni Bryan Intihar, Eurogamer'a verdiği röportajda mekaniğin nasıl çalıştığını anlattı. Söylediğine göre oyunda Peter'ın etrafına inşa edilmiş bir içerik kümesi, Miles'ın etrafına inşa edilmiş ayrı bir içerik kümesi ve ikisinin birlikte etrafına inşa edilmiş içerikler barındıran bir kesişim kümesi bulunuyor.

PlayStation 5'in gücünü kullanan geliştiriciler, oyunda bu iki karakter arasında açık dünyadayken tek tuşla geçiş yapılabilen bir sistem geliştirmişler. Bryan'ın değindiği en önemli husus, bu geçişin çok kısa sürecek olması. Ek olarak, bu karakter değiştirme mekaniği Spider-Man 2'nin beceri ağacı ile de bağlantılı olacak. Beceri ağaçlarından biri Peter için, biri Miles için ve biri de her ikisini kapsayan şekilde sunulacak."

Kaynak:Spider-Man 2’de Nasıl Karakter Değiştireceğimiz Belli Oldu - Webtekno

@Mr. DarkTech @NinXStation

Son düzenleme:
@624694 bir oyun için PS5 alacaksanız almayın. Zaten 1.5-2 seneye PC'ye gelir. O arada da PC tarafında tonla oyalanabileceğiniz oyun var. Çıkmadan önce Spider-Man ve Miles Morales'i de oynar girersiniz.

Daha farklı olmasını isterdim, pek sevemedim ben bu düzeni. 🙂

PS asıl amacı zaten özel oyunları önceden oynamak alacağım demedim ayrıca alabilirsem de PC'e gelmeyen diğer özel oyunları oynarım 1.5 veya 2 senede pek beklemek istemiyorum hem Remastered'ı oynamıştım fullemiştim başarımlarını yaz indirimlerinde Miles Morales alıp onunda başarımlarını fulleyeceğim küçüklüğümden beredir Spider-Man hayranıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı