Spider-man Far From Home Filmindeki Kolye

Hielaph

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar. Spider-man Far From Home filmindeki şu kolyeyi bulmama yardım eder misiniz? Kolyenin fiyatı falan önemli değil. Sadece bu kolye şuan hayatımdaki en önemli şey. Sebebine gelince bu konuyu 25 Temmuz'da yeniden güncelleyeceğim ve o güncellemede sebebi yazıyor olacak. Şimdi lütfen bana yardımcı olun. Saatlerdir arıyorum fakat bir sonuca varamadım. Sağda solda, oturduğunuz yerde, herhangi bir dükkanda, bijüteri dükkanında falan görmüş olabilirsiniz. Lütfen beni bilgilendirin. Sosyal'in gücüne inanıyorum. Hadi bulalım şu kolyeyi.

Screenshot_20190708-123206_Chrome-min.jpg
Screenshot_20190708-123043_Chrome-min.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim fakat yok. Kolyenin şeklini aldığı çiçeğin adını biliyor musunuz?

İnternete Dahlia Pendant Black Crystal flower yazınca çıkıyor. Hatta Crystal flower yazmanıza gerek bile yok ama Türkiye'de satan bir yer var mı bilmiyorum. Bulabilirsem ben de almak istiyorum, umarım bulabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. Spider-man Far From Home filmindeki şu kolyeyi bulmama yardım eder misiniz? Kolyenin fiyatı falan önemli değil. Sadece bu kolye şuan hayatımdaki en önemli şey. Sebebine gelince bu konuyu 25 Temmuz'da yeniden güncelleyeceğim ve o güncellemede sebebi yazıyor olacak. Şimdi lütfen bana yardımcı olun. Saatlerdir arıyorum fakat bir sonuca varamadım. Sağda solda, oturduğunuz yerde, herhangi bir dükkanda, bijüteri dükkanında falan görmüş olabilirsiniz. Lütfen beni bilgilendirin. Sosyal'in gücüne inanıyorum. Hadi bulalım şu kolyeyi.

Eki Görüntüle 413688Eki Görüntüle 413689
Güncellemediniz hocam :D

Geri
Yukarı