Spider-Man No Way Home aşırı mı abartılıyor?

Kadr_yagar

Hectopat
Daha fazla  
Instagram sayfalarında filmde o kadar çok şey olacağı söyleniyor ki inanması zor. Sizin düşünceleriniz neler? Tobey, Andrew filmde olacak mı? Fragmana bakılırsa böyle bir şey olmayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Andrew'in sette çekilmiş görüntülerine telif atıldı. Tobey'in olacağı da onaylanmıştı. Çoklu evrenlerde geçtiği için olma ihtimalleri daha da artıyor. Büyük bir film olacağa benziyor.

Konuyu hortlatmak gibi olmasın görünce cevaplayasım geldi, End Game ile Avengers bittiği için herkes büyük bir şey bekliyor firmadan ve No Way Home'de Tobey-Andrew'in oynanması beklendiği için abartılmadığını düşünüyorum.

Evet aşırı abartılıyor ama film güzel dijital versiyonunu izleyince bir kez daha anladım benim gözümde en iyi Spider-Man filmi değil hala Spider-Man 2'dir benim gözümde.

Gereksiz şakaları gereksiz sahneleri atlayarak izleyince filmin süresi 1,5 - 2 saate düşüyor. Tamam efektler falan güzelde konunun başlangıcı bana saçma geldi. Yani peter iyi bir ergen diye bir sürü hata yaptırıyorlar. Bu son peter ın yaptığı yanlışları diğerleri yaptı mı? Yaptıysa da mantığa yatıyordu. Bu peter mantıksız işler yapıyor. İlk seri örümcek adam daha iyiydi bence. Herkese iyi günler.

Geri
Yukarı