Sürprizbozan Spider-Man no way Home başarılı olabildi mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Axii

Kilopat
Katılım
14 Haziran 2016
Mesajlar
2.049
Makaleler
8
Çözümler
12
Yer
Ankara
Sizce Spider-Man No Way Home başarılı olabildi mi? Film çok sevildi çünkü bekleneni verdi, son 30-40 dakikası hariç bence ortalama bir Spider-Man filmiydi ama her neyse...

ZSZ.png


Bence gişede pek başarılı olamadı çünkü filmin beklentisi Endgame kadar gişe yakalamasıydı herkes net 2 milyarı kafadan geçer diye tahmin ediyordu. Film bence 30 dakika olarak beklentileri verdi ama hem ilk kısmının izleyiciye fazla bir şey vermemesinden hem de gişede bekleneni vermemesinden dolayı başarılı bir film olduğunu düşünmüyorum.

Hemen linçlemeye çalışmayın, sadece Tobey ve Andrew'li kısım ve bazı Norman Osborn sahneleri insanları filmi sevdirtti bunları çıkarttığımızda ilk 1.5 saati yani vasatın altı bir Spider-Man filmi olacaktı. CGI'lar ve hikaye olarak pek bir şey veremiyordu çok mantık hataları vardı.

Ek olarak Tom Hater'ı değilim aksine çizgi romanlardaki Spider-Man'ı en iyi Tom'un yansıttığını düşünüyorum ve oyunculuğunu da gayet seviyorum. Tom'un sadece senaryo kurbanı olduğunu düşünüyorum.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı