Spider-Man Remastered 334 TL değer mi?

Sağ olun hocam iyi akşamlar, başka oyun tavsiyeniz var mıdır?
Max Payne serisi
Black Mesa.
Half-Life serisi.
GTA IV.
Left 4 Dead 2
Portal serisi.
Raft.
İndirime girince bu oyunları da alırsınız hocam. Mart'ta bahar indirimi gelecek.

Max Payne serisi
Black Mesa.
Half-Life serisi.
GTA IV.
Left 4 Dead 2
Portal serisi.
Raft.
İndirime girince bu oyunları da alırsınız hocam. Mart'ta bahar indirimi gelecek.
Kaldırıldı sanırım Gta 4.
30₺ye itemsatistan vb. alabilirsiniz.
Hocam onlar hesap şeklinde vermiyor mu? Hepsi güvenilir değil onların satıcıya bağlı. Ve arkadaş Steam cüzdandaki parasıyla alacakmış.

İstediğim bir oyun ancak 334 TL'den daha düşer mi? Son zamanlarda indirim gelen oyunlara zam yapıyorlar genellikle. Alma diyener bir de oyun tavsiyesi verebilir mi?

Oynadığım oyunlar:
RDR 2
AC Valhalla-Odyssey-II
GTA V-SA
Witcher 3
Horizon Zero Dawn
Tomb Raider 2013- Rise of Tomb Raider
God of War (2018)
Bannerlord
Battlefront I-II
SW Fallen Order.

%25 indirimle nakit paraya dönüştürseniz bile karlı fakat o zamana kadar indirim bitebilir. Alınır seviyorsanız.

Kaldırıldı sanırım Gta 4.

Hocam onlar hesap şeklinde vermiyor mu? Hepsi güvenilir değil onların satıcıya bağlı. Ve arkadaş Steam cüzdandaki parasıyla alacakmış.
Kaldırılmamış hocam.

Max Payne serisi
Black Mesa.
Half-Life serisi.
GTA IV.
Left 4 Dead 2
Portal serisi.
Raft.
max payne'e ve half life'a kesin bakacağım sağolun hocam
%25 indirimle nakit paraya dönüştürseniz bile karlı fakat o zamana kadar indirim bitebilir. Alınır seviyorsanız.
aldım hocam teşekkürler görüşünüz için

Hikaye DLC şehirde takılma toplanabilir şeyler falan derken bence 30-40 saati hatta daha fazlası olur yanlış hatırlamıyorsam 80 saat oynayanı bile vardı ama çok pahalı geldi bana.

77 saate tüm başarımları aldım ama ace miydim ben birazcık normalde daha hızlı alabilirsiniz tüm başarımları.

Yeni konular

Geri
Yukarı