Oyun Spider-Man Remastered kupon kodu ile 351TL

Oyunu kırmalarına üzüldüm. Benim alıp oynayacağım bir oyun değil ama bu kadar fırsat kovalayıp alıyorsunuz en azından birkaç ay kırılamaması gerekiyor bu oyunların. Mesele sadece üreticinin kazandığı para olmamalı, sizde para veriyorsunuz o zaman sizden aldıkları parayı hak etmeleri lazım zira kırılmış oyuna para veren adam sadece üreticiye olan saygısından bunu yapıyordur. Üreticiler de tüketiciye saygı duyup adam gibi koruma koymaları lazım.

Oyunu kırmalarına üzüldüm. Benim alıp oynayacağım bir oyun değil ama bu kadar fırsat kovalayıp alıyorsunuz en azından birkaç ay kırılamaması gerekiyor bu oyunların. Mesele sadece üreticinin kazandığı para olmamalı, sizde para veriyorsunuz o zaman sizden aldıkları parayı hak etmeleri lazım zira kırılmış oyuna para veren adam sadece üreticiye olan saygısından bunu yapıyordur. Üreticiler de tüketiciye saygı duyup adam gibi koruma koymaları lazım.
Şöyle düşünün oyunu korsan koruma yazılım eklemeyip oyunu satın alanların düzgün optimizasyon ile oynamasını sağlıyorlar. Eğer Sony bu oyuna Denuvo vs. ekleseydi GTX1650 gibi bir kart 1080P FSR2.0'la birlikte en yüksek grafik ayarlarında 40-60 arası FPS ile oynamak yerine 20-30FPS ile oynuyor olurdu muhtemelen. Mesela Resident Evil Village oyun belki geç kırıldı fakat oyunu korsan oynayanlar 300TL verenlerden daha iyi optimize edilmiş şekilde oynadı. Oyunun korsan versiyonu 20-30FPS daha fazla veriyor. Birde dediğiniz gibi saygı meselesi var. Bu arada ben korsan oynamadım oyunu. PS4'de zaten platinlemiştim oyunu şu an param olmadığı için PC'ye alamadım. 3 hafta sonra Etail gibi yerlerde hâlâ 399TL olursa veya daha da düşerse o zaman alacağım.

2 tane Sony oyunu almak yerine DualSense alabiliriz hemen hemen 😃
2 Sony oyunu PC'ye çıkan en az=660TL
Yine PC için Spiderman ve 1 Sony oyunu=830Tl
Dualsense= 1500-1800TL arası.
Bunların hepsini dolar olarak düşünürseniz gerçekten koyuyor. Bu arada garip şekilde yurt dışında PC'ye çıkan 2 Sony oyunu toplam 110 dolar iken Dualsense 70 dolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı