Spiderman No Way Home biletleri Türkiye'de ne zaman satışa çıkar?

Ben 3 kere izledim çıktığı günden beri her gün gittim. Mükemmeldi. TASM 3'un çıkacağına dair söylentiler var. Tobey reisi daha göremeyecegiz yüksek ihtimalle.

İzlediğime hala inanamıyorum. Çok ilginçti. Ya çok iyiydi benim için özel bir film oldu. 2 dakikada olsa avukatı gördük :) 2.After credits iyiydi.

1. olan beni üzdü neden yapıyorsunuz o zaman dedim :D

İnternete düşsün HD olanı 4-5 sefer izleyeceğim bende. Bence 2 Spider-Man içinde final filmi olmalı ya. Eskileri yad etmek çok iyi oldu. " Tobey reisi daha göremeyecegiz yüksek ihtimalle." neden ki bir şey mi var?

İzlediğime hala inanamıyorum. Çok ilginçti. Ya çok iyiydi benim için özel bir film oldu. 2 dakikada olsa avukatı gördük :) 2.After credits iyiydi.

1. olan beni üzdü neden yapıyorsunuz o zaman dedim :D

İnternete düşsün HD olanı 4-5 sefer izleyeceğim bende. Bence 2 Spider-Man içinde final filmi olmalı ya. Eskileri yad etmek çok iyi oldu. " Tobey reisi daha göremeyecegiz yüksek ihtimalle." neden ki bir şey mi var?
Ben 2. after credits'i kaçırmışım. Spoiler içinde anlatır mısınız?

Ben dün hanımı da aldım gittim. Gerçekten sinemada izlenmesi gereken bir film. Öyle internetten indirip evde izlemek az bence bu filme.
Bir de nedendir bilinmez ama ben Dr. Strange'in sahnelerini daha çok yükselerek izledim :D Elleriyle yaptığı hareketler falan çok iyi bence. Ve tabii ki Ned portali açtığında Andrew ile Tobby'nin geleceğinden adım gibi emindim.

Geri
Yukarı