Oyun Spike Chunsoft İndirimleri Başladı!

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram

DANGANRONPA

thumb-1920-484598.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------

STEINS; GATE

H2x1_NSwitch_SteinsGateElite.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------

Robotic Notes ve Chaos Head serisine de bakmanızı öneririm.

Tekliflerin geçerlilik süresi: 27 Şubat.

Ben zamlanacağını düşünüyorum, Danganronpa veya Steins Gate Paketini almanızı öneririm hatta bence Steins Gate kesinlikle oynanmalı, izlenmeli.

Paket olarak alınca çok daha ucuz fiyata geliyor haberiniz olsun.

Benzer konuyu ben açmıştım ama almayan varsa güzel fırsat.

@II. Wilhelm hocam yanlış hatırlamıyorsam bu oyunla ilgili bazı sorularınız vardı.
Doğru hatırlıyorsunuz, teşekkür ederim etiketlediğiniz için. Sorum hâlen daha cevapsız doğrusu. Soru: "Danganronpa serisinin oynama ve izleme sırası nasıldır?" Bilen bir arkadaş yardım ederse çok müteşekkir oluruz.

Doğru hatırlıyorsunuz, teşekkür ederim etiketlediğiniz için. Sorum hâlen daha cevapsız doğrusu. Soru: "Danganronpa serisinin oynama ve izleme sırası nasıldır?" Bilen bir arkadaş yardım ederse çok müteşekkir oluruz.

Umudun Zirvesi Projesi adlı ekibin hazırladığı bir tablo, kendileri Danganronpa'ya Türkçe Yama (çevirisini) yapan bir ekip. Kendilerinin Discord sunucularından aldım. Göz atmanızı öneririm.

watch_order.png

Son çıkan oyun Danganronpa S: Ultimate Summer Camp tüm seriden spoiler içermektedir, en son bitirdikten sonra oynanabilir ve yan oyundur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı