Çözüldü Spintires: MudRunner Reshade düşük FPS değerleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RedComandante

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam ve iyi sabahlar.

Epic Games'te MudRunner ücretsiz olduğundan beri kötü ve cansız grafiklerden kurtulmak için bizzat Technopat'ın yayınladığı videodan Reshade en son sürümünü indirdim ancak grafik paketini indirmeden önce oyunu 1080P Ultra ayarlarda +60 FPS oynarken grafik paketini yükledikten sonra oyuna girip daha herhangi bir efekt değiştiremeden oyun sabit 15 FPS oluyor. Sebebi nedir ve neden böyle bir sorun yaşıyorum? Yardımcı olacak ve olmaya çalışacak herkese şimdiden teşekkürler.
Menüde bile bu halde lütfen yardımcı olabilir misiniz ? @Recep Baltaş
Ekran Alıntısı.PNG
Sorunu çözdüm. ReShade kurulum esnasında sistemlere göre değişiklik gösterdiği için DirectX 9 yerine OpenGL kurulum yaptım.

Epic Games'te MudRunner ücretsiz olduğundan beri kötü ve cansız grafiklerden kurtulmak için bizzat Technopat'ın yayınladığı videodan Reshade en son sürümünü indirdim ancak grafik paketini indirmeden önce oyunu 1080P Ultra ayarlarda +60 FPS oynarken grafik paketini yükledikten sonra oyuna girip daha herhangi bir efekt değiştiremeden oyun sabit 15 FPS oluyor. Sebebi nedir ve neden böyle bir sorun yaşıyorum? Yardımcı olacak ve olmaya çalışacak herkese şimdiden teşekkürler.
Menüde bile bu halde lütfen yardımcı olabilir misiniz ? @Recep Baltaş
Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    846 KB · Görüntüleme: 130
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1 MB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:

Menüde bile bu halde lütfen yardımcı olabilir misiniz? @Recep Baltaş
Eki Görüntüle 761894
Sorunu çözdüm. ReShade kurulum esnasında sistemlere göre değişiklik gösterdiği için DirectX 9 yerine OpenGL kurulum yaptım.

Ben bu hatayı alıyorum OpenGL kurmaya çalışınca?

hata.PNG

hata.PNG
Sorunu ben de çözdüm teşekkürler... <3

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 763622

Sorunu ben de çözdüm Teşekkürler... <3

Merhaba, bende reshade kuracağım ama, FPS düşmesi falan olur mu bilmiyorum.
Sistem özellikleri iyi.
Ayrıca OpenGL olarak seçmeyi, select Game dedikten sonra oyunun exesini seçtikten sonra mı yapmalıyız?
Bilgi verirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı