Sürprizbozan AC Valhalla'nın hikayesi hep böyle sıkıcı mı geçecek?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

363436

Hectopat
AC Valhalla oynuyorum, 12. saatteyim ve karşıma hep umrumda olmayan karakterler ve hikayeler konuluyor. Örneğin güçsüz bir kral güçlü olmaya çalışıyor falan. Oynarken aşırı sıkılıyorum ve zaman zaman başka yerlere dalıp oyundaki diyalogları takip etmediğim oluyor. Sıkıcı olması sebebiyle şu anda Eivor'a falan hiç bağlanamadım. Adamı yakalayıp boğazını kesseler umrumda olmaz.

AC Valhalla'nın hikayesi hep böyle sıkıcı hikayelerle mi devam edecek yoksa ileride ilgimi çeken, ilginç şeyler de olacak mı?

AC Valhalla oynuyorum, 12. saatteyim ve karşıma hep umrumda olmayan karakterler ve hikayeler konuluyor. Örneğin güçsüz bir kral güçlü olmaya çalışıyor falan. Oynarken aşırı sıkılıyorum ve zaman zaman başka yerlere dalıp oyundaki diyalogları takip etmediğim oluyor. Sıkıcı olması sebebiyle şu anda Eivor'a falan hiç bağlanamadım. Adamı yakalayıp boğazını kesseler umrumda olmaz.

AC Valhalla'nın hikayesi hep böyle sıkıcı hikayelerle mi devam edecek yoksa ileride ilgimi çeken, ilginç şeyler de olacak mı?

İleride hikaye çok açılacak 5 saat daha oynadığında hikaye çok güzelleşecek oyun biraz yavaş ilerliyor sıkıldığın yerde direkt bırakma.

Anlattıklarına göre sana göre sıkıcı olarak, oyun sonuna kadar devam edecektir. Belki ana görev için gerekli vaat edilmesi gerekilen yerlerin sonuna doğru geldiğinde bir ihtimal sarabilir. O kadar.

Şunu da belirtmeliyim ki görevler her geçen yerde daha bir güzel oluyor. Vaat ettiğin bölgeye göre görevler güzel oluyor, ana görev bölgeleri daha başkadır.

SPOİLER VAR!
AC odssey daha güzeldi gemi sürme bölümleri hariç hile açıyordum gemi sürerken.
Pisagor ile buluşmak atlantis DLC'si ölüler diyarı falan çok efsane dlceri vardı.
Ana hikayesi falan çok güzel ilerliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı