Sürprizbozan Crysis 3 finali

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

453953

Decapat
Spoiler var.
Az önce Crysis 3'ü bitirdim çok kötü bir finali vardı bu oyunu Crysis 2'den çok sevdim fakat Crysis 2'nin finali daha tatmin ediciydi bana göre.
Ceph'i yendikten sonra prophet dünyaya düşüyor ve Crysis 1'deki adanın tıpkısına düşüyor ve orada yaşamaya başlıyor ve en çok beklediğim sorunun cevabını gene alamadım gene alamadım hatıra kartlarında böyle anahtarlık gibi bir şey de Crysis 1 de ölenlerin ismi yazıyor Jester, Aztec bunlar zaten öldü fakat orada Nomadin de ismi vardı fakat Nomad Psycho ya da diğer adıyla michealla kaçmıştı Rosenthal'ın durumu da belirsiz tamam bunlar eskide kaldı diyelim ghould nerede hadi onu da boş ver Clarie'ye ne oldu ben onu da umursamıyorum hadi oda tamam ya psychoya ne oldu o kadar alakasız ve tatmin etmeyici bir finali var ki yani inanılmaz kopuk. Crysis 4 çıkacak olsa anlarım ki 8 yıl mı ne geçti, çıkmayacak. Madem Crysis 4 çıkmayacaktı niye her şey bu kadar kopuk kaldı? Bilen biri varsa açıklayabilir mi hikayeyi?

Bildiğim kadarıyla 1. oyunun bittiği zamanların hemen sonrasında Nomad Prophet'ın hayatını kurtarmak için kendini feda ediyordu ( Bunu biz görmüyoruz). Psycho'yu zaten 3. oyunda görüyoruz kostümünü zorla çıkartmışlardı. Oyunu oynayalı 4-5 sene olduğu için diğer karakterleri hatırlamıyorum.

İlk oyun gerçekten çok güzeldi ancak 2 ve 3 rezaletti. Sırf ilk oyunun hatrına zor dayanarak bitirmiştim bunları.

Bildiğim kadarıyla 1. oyunun bittiği zamanların hemen sonrasında nomad Prophet'ın hayatını kurtarmak için kendini feda ediyordu ( bunu biz görmüyoruz). Psycho'yu zaten 3. oyunda görüyoruz kostümünü zorla çıkartmışlardı. Oyunu oynayalı 4-5 sene olduğu için diğer karakterleri hatırlamıyorum.

İlk oyun gerçekten çok güzeldi ancak 2 ve 3 rezaletti. Sırf ilk oyunun hatrına zor dayanarak bitirmiştim bunları.

Evet sanki Crysis warhead ayrı bir seri gibi , son 2 oyun Call of Duty'nin uzaylı versiyonu havası var ayrıca son 2 oyunun uzaylıları çok kötü 1. oyundaki uzaylılar daha tatminkardı.

Bildiğim kadarıyla 1. oyunun bittiği zamanların hemen sonrasında nomad Prophet'ın hayatını kurtarmak için kendini feda ediyordu ( bunu biz görmüyoruz). Psycho'yu zaten 3. oyunda görüyoruz kostümünü zorla çıkartmışlardı. Oyunu oynayalı 4-5 sene olduğu için diğer karakterleri hatırlamıyorum.

İlk oyun gerçekten çok güzeldi ancak 2 ve 3 rezaletti. Sırf ilk oyunun hatırına zor dayanarak bitirmiştim bunları.

İlk oyunun yapay zekası çok kötüydü. Ayrıca her ne kadar diğer oyunlara göre açık bir harita olsa bile keşfetme duygusu hiç vermiyor insana. Ben şahsen 2 ve 3 daha çizgisel olmasına rağmen hikaye akışını sevdim. 1. oyunun bu kadar sevilmesinin nedeni dönemine göre grafikleri çok iyi olmasıydı yoksa sıkıcı bir oyun bence.

İlk oyunun yapay zekası çok kötüydü. Ayrıca her ne kadar diğer oyunlara göre açık bir harita olsa bile keşfetme duygusu hiç vermiyor insana. Ben şahsen 2 ve 3 daha çizgisel olmasına rağmen hikaye akışını sevdim. 1. oyunun bu kadar sevilmesinin nedeni dönemine göre grafikleri çok iyi olmasıydı yoksa sıkıcı bir oyun bence.
beni biraz hikayeside tatmin etmişti yoksa adayı keşfetmek kimin umrunda zaten 2 cm gidiyosun önünde dağ çıkıyor tıkanıyosun Eğer xbox gamepassin varsa remastered oynayabilirsin ilk crysisimi ben remaster olarak oynadım crysis warheade göre baya iyi yapay zekayı çok test etmedim ben bangır bangır zırh basarak geçtim

Geçenlerde mecburiyetten tüm seriyi tekrar oynamıştım. Tek diyeceğim şey, israf.

Crysis 2 fena değildi. Fena değildi dediysem de 6/10

Yeni konular

Geri
Yukarı