Sürprizbozan Cyberpunk 2077 fragmanlardaki dünya nerede?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@Palamutkafali
oyunun finalinden sonra tekrar oynayamıyoruz. Bu durumda olası DLC çok kısıtlı bir dünyaya sahip olacaktır diye düşünüyorum. Tahminim Jackie'nin hikayesi DLC olarak işlenebilir. Şahsen kişisel olarak bir şekilde johnny ve panam için bir hikaye, adam smasher için de Doom tarzı bir mod DLC'si isterdim ama hiç beklemiyorum tabii.

oyunun hikaye/yetenek puanı oranından bahsederek sorumu tekrarlamak isterim. 20 saatlik hikaye de ne kadar gelişip, implant takabiliriz? Ve keşke oyun boyunca aldığımız implantlar oyunun sonuna etki etseydi. Çok fazla implanta sahip olmanın bizi bir makineye dönüştürmesi fikri yani. Hatta johnny ve diğer karakterler bizi uyarıp, eleştirebilirlerdi gibi.

implant kısmında ben de aynısını beklerdim. Benliğimizi kaybetmemiz iyice makine olmamız falan ama bayağı savaş makinesine dönüyorsun kimse tepki vermiyor. Ben Terminator'deki T-800 gibi oldum kimse dönüp "kardeş bir dur kendine dikkat et sen çıldırdın mı" demedi. O kadar fragmanlarda gösterilen korkunç, vahşet adam Smasher'ı 7 tane katana darbesiyle parça pincik ettim. Harcanmış potansiyel var maalesef.

implant kısmında ben de aynısını beklerdim. Benliğimizi kaybetmemiz iyice makine olmamız falan ama bayağı savaş makinesine dönüyorsun kimse tepki vermiyor. Ben Terminator'deki T-800 gibi oldum kimse dönüp "kardeş bir dur kendine dikkat et sen çıldırdın mı" demedi. O kadar fragmanlarda gösterilen korkunç, vahşet adam Smasher'ı 7 tane katana darbesiyle parça pincik ettim. Harcanmış potansiyel var maalesef.
Haklsın. Ben kolumuzdaki bıçaklarla hemen ölmesin diye biraz tarayarak işkence bile çektirdim. Johny`yi iki parçaya bölen adamın iki üç katana veya implant darbesiyle ölmesi komik.

@Palamutkafali
Oyunun finalinden sonra tekrar oynayamıyoruz. Bu durumda olası DLC çok kısıtlı bir dünyaya sahip olacaktır diye düşünüyorum. Tahminim Jackie'nin hikayesi DLC olarak işlenebilir. Şahsen kişisel olarak bir şekilde Johnny ve Panam için bir hikaye, Adam Smasher için de Doom tarzı bir mod DLC'si isterdim ama hiç beklemiyorum tabii.

Oyunun hikaye/yetenek puanı oranından bahsederek sorumu tekrarlamak isterim. 20 saatlik hikaye de ne kadar gelişip, implant takabiliriz? Ve keşke oyun boyunca aldığımız implantlar oyunun sonuna etki etseydi. Çok fazla implanta sahip olmanın bizi bir makineye dönüştürmesi fikri yani. Hatta Johnny ve diğer karakterler bizi uyarıp, eleştirebilirlerdi gibi.
İmplant/İnsanlık olayı orijinal Cyberpunk'ta olan bir şey aslında.Oyuna ekleseler güzel olurmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı