Sürprizbozan Cyberpunk 2077 Geçilmeyen Görev

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.

Cyberpunk 2077 yolumdayım adlı görevdeyim. Gizlice ilerleyerek içeri girdim ve yukarı kata çıktım fakat bana bir yerden geçmemi söylüyor. Ama kepenk kilitli. Ne yaptıysam açılmadı. Nasıl oradan geçeceğim? Daha demin denediğimde nedense bir anda açıldı ama şimdi açılmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda en zorlandığım görev buydu. Yanlış hatırlamıyorsam o garajda mini boss bir kadın var, onu bulup öldürmeniz gerek yoksa kepenk açılmıyor.

Oyunda en zorlandığım görev buydu. Yanlış hatırlamıyorsam o garajda mini boss bir kadın var, onu bulup öldürmeniz gerek yoksa garaj açılmıyor.
Tamam işte ona gitmem lazımda oraya giden yol kapalı. Mini haritada gösteriyor gitmem gereken yeri ama kepenk kapalı.
Tamam anladım. Ben üst katta bulmaya çalışıyormuşum. Alt kattaymış.

Son düzenleme:
Tamam işte ona gitmem lazımda oraya giden yol kapalı. Mini haritada gösteriyor gitmem gereken yeri ama kepenk kapalı.
Tamam anladım. Ben üst katta bulmaya çalışıyormuşum. Alt kattaymış.
Hocam tam hatırlamıyorum ama her bölümde birden fazla giriş ve bitiriş var. Bazen çatışmadan bile geçebiliyorsunuz. Etrafa bakının derim.

Geri
Yukarı