Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı zamanda oyundaki en zor bosslardan birine sahipti o görev. Eredin'den daha fazla zorlandığımı hatırlıyorum.
Eredin oldukça basitti. Basit olması normal aslında, adamın öyle bir tecrübesi yok ama biraz daha zorlu olmasını isterdim. Evet, ben de çok zorlanmıştım o bossfightta. Anılarım aklıma geldi, hayatta başlamam tekrar Hearts of Stone ek paketine :D

Bir tane var, o da bir Haym rehberi. Oyunda en ilginç bulduğum yaratıktır kendisi, o yüzden de amatör bir rehber yapmak istemiştim. Okuyabilirsin tabii :D
Ben bu rehberi Witcher 3 rehberler kısmında görmüştüm sanki...
Hocam Witcher 3 oynarken Steam ara yüzüne giriş yaptığımda rehberler kısmında çıkmıştı biliyorum o rehberi. Steam'de Witcher 3 rehber diye aratınca da en yukarlarda çıkıyor. Bende merak ettim hocam en kısa zamanda okuyacağım. Ellerinize sağlık şimdiden.
Aynen :)
Nedense HoS'u tekrar oynamak istemiyorum ya. Artık gerilimin dozajının bir tık daha fazla olmasından mı, yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum ama ben sevemiyorum bu ek paketi.
Çok mu fazla gerilim var? Jumpscare var mı?

Eredin oldukça basitti. Basit olması normal aslında, adamın öyle bir tecrübesi yok ama biraz daha zorlu olmasını isterdim. Evet, ben de çok zorlanmıştım o bossfightta. Anılarım aklıma geldi, hayatta başlamam tekrar Hearts of Stone ek paketine :D
Bir de bunun başarımı var. Hepsiyle aynı anda dövüşürseniz alabiliyorsunuz sadece. Canım çıkmıştı yapana kadar :D

Aksine ben hiç korkmadım o kadar da korkak bir oyuncu olmama rağmen. Hiçbir korku oyunu ve filmi izlemedim, izleyemem de ama HoS beni hiç korkutmadı. Hatta hoşuma gitti bile diyebilirim. Bende tekrar başlamak için sabırsızlanıyorum.
Bir de bunun başarımı var. Hepsiyle aynı anda dövüşürseniz alabiliyorsunuz sadece. Canım çıkmıştı yapana kadar :D

Hocam bende onu nasıl yapacağım diye içim içimi yiyor. Yaptığınız da zorluk seviyesi neydi acaba? Çünkü ben ölüm marşındayım ve zorluğu indirmeden kazanmak istiyorum da.

Ben bunu Witcher 3 rehberler kısmında görmüştüm sanki...
Aynen, yakın zamanda oluşturulan rehberler Shift+Tab yapınca direk orada beliriyor hocam. Normal yani görmeniz.

Çok mu fazla gerilim var? Jumpscare var mı?
Jumpscare derken elbette Silent Hills gibi bir Jumpscare olmuyor. Ama insanı oldukça geriyor. Nasıl bir karakteriniz olduğunu bilmiyorum, belki korku ve gerilim türüne benden daha yatkınsınızdır. Ama ben bunlara yatkın olmadığım için oldukça gerilmiştim. Lamba düşüyor, bir anda hiç beklemediğin bir olay oluyor falan. Yani o ek pakette 1 saniye sonra ne olacağını tam olarak kestiremiyorsun. Öyle diyeyim. Witcher 3'ün ana hikayesine ve Blood and Wine ek paketine göre çok daha fazla gerilim ve gerilim dolu görevler var Hearts of Stone'da.

Yok be :) 80 yaşındaki bir kadının yüz modellemesi ne kadar farklı olabilir ki? Ama kıyafetleri falan farklı, sosyete yani :)
Sorun da o zaten, Velen'deki rastgele köyden yaşlı bir kadının da yüz modellemesi aynı. Tek fark kıyafet.
Wild Hunt bosslarıyla mı?

Sorun da o zaten, Velen'deki rastgele köyden yaşlı bir kadının da yüz modellemesi aynı. Tek fark kıyafet.

Wild Hunt bosslarıyla mı?
Yani, bilmiyorum. Ben oynarken kadının tipi çok dikkatimi çekmemişti. Ama şimdi düşününce evet, çoğu ihtiyarlar böyle. Biraz daha farklı olabilirmiş, zor olmazdı.

Aksine ben hiç korkmadım o kadar da korkak bir oyuncu olmama rağmen. Hiçbir korku oyunu ve filmi izlemedim, izleyemem de ama HoS beni hiç korkutmadı. Hatta hoşuma gitti bile diyebilirim. Bende tekrar başlamak için sabırsızlanıyorum.

Hocam bende onu nasıl yapacağım diye içim içimi yiyor. Yaptığınız da zorluk seviyesi neydi acaba? Çünkü ben ölüm marşındayım ve zorluğu indirmeden kazanmak istiyorum da.
Zorluk düşürerek yapmıştım hocam ben, diğer türlü Ölüm Marşında ölüp ölüp durdum. Düşürmeden zor gibi duruyor.

@Lyrinx HoS’da olan bir boss ile hocam, Wild Hunt ile alakalı değil.

W3 oynarken hiç para sıkıntısı çektiniz mi? Ben ilk oynayışım da biraz sıkıntı yaşamıştım şu an 3. kez başladım Skellige görevlerindeyim ve param 17.000 olmuş. Aslında daha fazlaydı ama The Undvik Horse eşyalarını aldım. Zırh çok para ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı