Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki Gaunter O'Dimm, Olgierd ve Görülmemiş Kadim kitaplarda da var mı yoksa sadece oyunlara özel CD Project RED tarafından yaratılmış karakterler mi?
Hayır, kitaplarda yok hocam. CDPR yine işini çok iyi yapmış ama. Böyle bir karakteri yazmak kolay değildir.

Olgierd ve Unseen Elder da yoktu hocam.

Efsunlu bir ada olduğu söyleniyor zaten, tam gizeminin herhangi bir kaynakta açıklanmış olduğunu sanmıyorum. Gizemli hali ile kalacaktır :)
Aynen, efsunlu bir ada. Hiçbir harita, bu adanın yerini göstermiyor. O Avallach'ın oluşturduğu ışık olmasaydı biz de bulamazdık büyük ihtimal.
Peki Gaunter O'Dimm, Olgierd ve Görülmemiş Kadim kitaplarda da var mı yoksa sadece oyunlara özel CD Project RED tarafından yaratılmış karakterler mi?
Hayır, kitaplarda yok. Ama olsaydı çok daha güzel şeylerin çıkacağını düşünüyorum.

Ne yazık ki Vesemir. Öldü ve ben yıkıldım resmen. Çok samimi geliyordu çok üzdü beni bu olay.
Biri ölecekse bu Vesemir olmamalıydı. Her ne kadar yaşlı olmasına rağmen, Witcher severler tarafından çok sevilen bir karakterdi. Ama yapacak bir şey yok.

Witcher'lar asla yataklarında ölmez.
-Letho of Gulet

Belki Geralt'ta bir av sırasında ölebilir. Ölümle burun buruna geldiği anlar vardı kitaplarda.

Ne yazık ki Vesemir. Öldü ve ben yıkıldım resmen. Çok samimi geliyordu çok üzdü beni bu olay.
Rahmetliyi iyi bilirdik :(

Ayıp olmasın ama yeterince yaşamıştı Vesemir, göreceğini görüp öldü maalesef. Sorun Lambert’ın da dediği gibi bir böcek gibi ezilerek öldürülmesi, böyle olmasını kimse istememiştir :(

Biri ölecekse bu Vesemir olmamalıydı. Her ne kadar yaşlı olmasına rağmen, Witcher severler tarafından çok sevilen bir karakterdi. Ama yapacak bir şey yok.

Witcher'lar asla yataklarında ölmez.
-Letho of Gulet

Belki Geralt'ta bir av sırasında ölebilir. Ölümle burun buruna geldiği anlar vardı kitaplarda.
Rahmetliyi iyi bilirdik :(

Ayıp olmasın ama yeterince yaşamıştı Vesemir, göreceğini görüp öldü maalesef. Sorun Lambert’ın da dediği gibi bir böcek gibi ezilerek öldürülmesi, böyle olmasını kimse istememiştir :(
Ben de üzülmüştüm Vesemir'in ölmesine, ama bence orada birisi ölecekse ölmesi en uygun kişilerden biriydi. Sonuçta witcherlar yataklarında ölmezler değil mi? :)

@Stebph ve @strigoi ben oyunu ilk oynayışımda yan görevler dahil 130 saatte bitirmiştim, şimdi oyunu tekrardan aynı şekilde oynadığım ve ezbere bildiğim için oyun daha hızlı biter değil mi sizce? Ek olarak kitapları, görevlerin açıklamalarını, karakter ve yaratık girdilerini okumuyorum.

Ben de üzülmüştüm Vesemir'in ölmesine, ama bence orada birisi ölecekse ölmesi en uygun kişilerden biriydi. Sonuçta witcherlar yataklarında ölmezler değil mi? :)

@Stebph ve @strigoi ben oyunu ilk oynayışımda yan görevler dahil 130 saatte bitirmiştim, şimdi oyunu tekrardan aynı şekilde oynadığım ve ezbere bildiğim için oyun daha hızlı biter değil mi sizce? Ek olarak kitapları, görevlerin açıklamalarını, karakter ve yaratık girdilerini okumuyorum.
Yine nasıl oynadığınıza bağlı olacak aslında, etrafta gezip manzaraların tadını çıkaracak mısınız? Yoksa görevden göreve mi koşacaksınız? Arada sırada haritada gezip soru işaretlerini yapacak mısınız? Bunlar önemli.

Görevden göreve gidecekseniz daha hızlı bitecektir.

Yine nasıl oynadığınıza bağlı olacak aslında, etrafta gezip manzaraların tadını çıkaracak mısınız? Yoksa görevden göreve mi koşacaksınız?

Görevden göreve gidecekseniz daha hızlı bitecektir.
Görevden göreve gideceğim, manzara seyretmek yerine hızlı seyahat tabelalarını kullanacağım. Bi' minimum 10 saat daha erken biter diye düşünüyorum, bu kadar aceleci olma sebebim ise bir an önce DLC'leri oynamak istemem :) sabırlı biri değilimdir pek.

Görevden göreve gideceğim, manzara seyretmek yerine hızlı seyahat tabelalarını kullanacağım. Bi' minimum 10 saat daha erken biter diye düşünüyorum, bu kadar aceleci olma sebebim ise bir an önce DLC'leri oynamak istemem :) sabırlı biri değilimdir pek.
O zaman normal oynayış sürenize göre büyük bir düşüş sağlarsınız, bu arada Shani işini mahvedeyim deme :) Çok güzel bir hanımefendidir. Hem son kitaptan hem de ilk oyundan geliyor kendisi.

O zaman normal oynayış sürenize göre büyük bir düşüş sağlarsınız, bu arada Shani işini mahvedeyim deme :) Çok güzel bir hanımefendidir. Hem son kitaptan hem de ilk oyundan geliyor kendisi.
Witcher 1'den az çok tanıyorum onu, yalnız işi batırma derken onunla romantizm yaşamak için dikkatli ve akıllıca seçimler mi yapmam gerek? Severim kendisini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı