Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Velen'in en altında kocaman bir duvarlı yer var oranın amacı ne? Hiç gitmedim hikaye de götürmedi oraya.
Burada şeytanlar oynuyor deyip oyun seni geri atıyorsa dünyanın ucuna ulaşmışsın demektir, daha doğrusu haritanın ucuna ulaştın diyelim. Çünkü witcher evreni dünyasının o kadar küçük olduğunu sanmıyorum.

Benim dediğim galiba military camp denilen yer.
Aynen, orası bir Nilfgaard kampı. Karadan kolayca ulaşabiliyorsun. Oldukça büyük bir yer, her tarafta çadırlar vardı. Ancak içeriye açılan kapıyı açamadığın için sadece dışarıdaki yerleri görüyorsun.

Lyrinx'in dediği gibi birkaç yan görev ve ilan tahtası var. Görevlerden biri, bir annenin asker oğlunu bulmaktı. Ama benim orada en sevdiğim şey, Tomira'nın hastası olan Lena'ya ne olduğunu öğrenmekti. Orada bir asker bizi durdurup teşekkür ediyordu. Ben Lena'ya iksir vermiştim, o asker Lena'ya iksir verdiğim için teşekkür etti. Hayattaymış ancak yanlış hatırlamıyorsam bitkisel hayattaymış. Yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Aynen, orası bir nilfgaard kampı. Karadan kolayca ulaşabiliyorsun. Oldukça büyük bir yer, her tarafta çadırlar vardı. Ancak içeriye açılan kapıyı açamadığın için sadece dışarıdaki yerleri görüyorsun.

Lyrinx'in dediği gibi birkaç yan görev ve ilan tahtası var. Görevlerden biri, bir annenin asker oğlunu bulmaktı. Ama benim orada en sevdiğim şey, Tomira'nın hastası olan Lena'ya ne olduğunu öğrenmekti. Orada bir asker bizi durdurup teşekkür ediyordu. Ben Lena'ya iksir vermiştim, o asker Lena'ya iksir verdiğim için teşekkür etti. Hayattaymış ancak yanlış hatırlamıyorsam bitkisel hayattaymış. Yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Evet hatta Nilfgardlı asker kızıyordu neden bitkisel hayatta diye Geralt benim yaptığım seçim daha zordu diyor sanırım öyle hatırlıyorum.

Ben Lena'ya iksir vermiştim, o asker Lena'ya iksir verdiğim için teşekkür etti. Hayattaymış ancak yanlış hatırlamıyorsam bitkisel hayattaymış. Yanlış hatırlıyor da olabilirim.
Ben de öyle yapmıştım.
Evet hatta Nilfgardlı asker kızıyordu neden bitkisel hayatta diye Geralt benim yaptığım seçim daha zordu diyor sanırım öyle hatırlıyorum.
O seçim beni hiç zorlamamıştı, hiç düşünmeden kıza vermiştim kırlangıç iksirini. Hem aklıma Witcher 2'nin başı gelmişti, o anda ümitlenmiştim.

Burada şeytanlar oynuyor deyip oyun seni geri atıyorsa dünyanın ucuna ulaşmışsın demektir, daha doğrusu haritanın ucuna ulaştın diyelim. Çünkü witcher evreni dünyasının o kadar küçük olduğunu sanmıyorum.
Fast travel yapabiliyorsun.
Aynen, orası bir nilfgaard kampı. Karadan kolayca ulaşabiliyorsun. Oldukça büyük bir yer, her tarafta çadırlar vardı. Ancak içeriye açılan kapıyı açamadığın için sadece dışarıdaki yerleri görüyorsun.

Kız hafızasını kaybetmişti ve garalt ise büyücüden yardım isteyin diyordu.
Velen'i sevmiyorum ben pek, ancak oyunun evrenine ve atmosferine en uygun yer orası. Hem at sürmek Toussaint hariç diğer haritalara nazaran daha kolay.
Bir Witcher için en güvenli ve verimli yer ayrıca kimse seni canlı olarak yakmaya çalışmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı