Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence de öyle yapmaları daha iyi olmuş, öbür türlü Triss'i seçen çok az kişi olurdu.

Sadece oyunları oynayan kişiler Triss'i, kitapları okuyan kişiler de hikayeye uygun olduğu için Yennefer'ı seçer diyorlar. Ancak bence bu tamamen saçmalık, dediğin gibi oyunlar kanon değil.

@Stebph bu arada Triss ile Lambert iddiası çürütülmüş, peki Triss ile Eskel olayına ne oldu? Hani Eskel Triss'in koluna dokununca ona Geralt'tan bile fazla aşık olmuş falan...
Aşık olmak demeyelim de Geralt’dan bile daha fazla elektrik aldığı yazıyordu kitaplarda, bahsettiğim kitap ise canon olan seriden bir kitap. İlişkilik bir durum olmuyor, küçük bir detay sadece.

Bir de neden bilmiyorum, ama bu alakasız Witcher fotoğraflarını paylaşmak istemiştim her zaman. Umarım beğenirsiniz :D
6606D2CE-7109-4B6A-A180-71685A20C524.png
A90866E3-C258-4179-9BF1-F848DAF0B3B3.png

Aşık olmak demeyelim de Geralt’dan bile daha fazla elektrik aldığı yazıyordu kitaplarda, bahsettiğim kitap ise canon olan seriden bir kitap. İlişkilik bir durum olmuyor, küçük bir detay sadece.
Oyunlarda yok değil mi öyle bir şey? Zaten kitaplarda Geralt ile Triss birlikte hiç olmadılar diye biliyorum, öyleyse benim için yani oyun serisi için önemsiz.
Bir de neden bilmiyorum, ama bu alakasız Witcher fotoğraflarını paylaşmak istemiştim her zaman. Umarım beğenirsiniz :D
undefined
Beğendim, komikler :D

Oyunlarda yok değil mi öyle bir şey? Zaten kitaplarda Geralt ile Triss birlikte hiç olmadılar diye biliyorum.

Beğendim, komikler :D
Oyunlarda aralarında bir şey yok. Geralt ile Triss kitaplarda romantik bir ilişki tam olarak yaşayamıyorlar oyunlarda olduğu gibi, daha çok cinsel yönden, önceden bahsettiğim şekilde.

Beğenmenize sevindim hocam, paylaşsam mı paylaşmasam mı diye düşünüyordum bu aralar :) Bir iki tane daha paylaşayım bari başlamışken :D
6303C18D-F263-4B7C-AADC-3A41518CE58A.png
7E93E760-F2DA-478F-8785-0FEF9A26BBA9.png
F8C5D868-F366-4506-A889-5FA8E933F718.png

Oyunlarda aralarında bir şey yok. Geralt ile Triss kitaplarda romantik bir ilişki tam olarak yaşayamıyorlar oyunlarda olduğu gibi, daha çok cinsel yönden, önceden bahsettiğim şekilde.

Beğenmenize sevindim hocam, paylaşsam mı paylaşmasam mı diye düşünüyordum bu aralar :) Bir iki tane daha paylaşayım bari başlamışken :D
Witcher 3'te Yennefer'ın daha ön planda olması bence gayet doğal, ilk iki oyundaki Triss önemli bir karakterdi diye hatırlıyorum.

Bir de, Geralt Triss ile beraber olduğu zaman Ciri'ye "daha önce hiç böyle mutlu olmamıştım, Triss bana aradığım huzuru verdi" gibi bir şey söylüyordu. Şimdi senden dürüst olmanı istiyorum, sence oyunlarda Geralt Triss ile mi daha mutlu yoksa Yennefer ile mi?

Witcher 3'te Yennefer'ın daha ön planda olması bence gayet doğal, ilk iki oyundaki Triss önemli bir karakterdi diye hatırlıyorum.

Bir de, Geralt Triss ile beraber olduğu zaman Ciri'ye "daha önce hiç böyle mutlu olmamıştım, Triss bana huzur verdi" gibi bir şey söylüyordu. Şimdi senden dürüst olmanı istiyorum, sence oyunlarda Geralt Triss ile mi daha mutlu yoksa Yennefer ile mi?
Orası işin dalga kısmı hocam. Herkes Triss’in 3 oyun toplandığında ekran süresi olarak Yen’i geçtiğini biliyordur büyük ihtimalle.

Triss ile daha mutlu duruyor açıkçası. Nilfgaard çadırında olan konuşmaların karşılaştırılması bile Geralt’ın daha mutlu olduğunu kanıtlar nitelikte. Ciri ile olan konuşma ise ayrı bir kanıt benim gözümde, üstelik daha uyumlu gözüküyorlar buradan bakılınca. Uzun süreler boyunca tek bir kavga bile etmeden ilişkilerini sürdürebilirler bence :)

Orası işin dalga kısmı hocam. Herkes Triss’in 3 oyun toplandığında ekran süresi olarak Yen’i geçtiğini biliyordur büyük ihtimalle.

Triss ile daha mutlu duruyor açıkçası. Nilfgaard çadırında olan konuşmaların karşılaştırılması bile Geralt’ın daha mutlu olduğunu kanıtlar nitelikte. Ciri ile olan konuşma ise ayrı bir kanıt benim gözümde, üstelik daha uyumlu gözüküyorlar buradan bakılınca. Uzun süreler boyunca tek bir kavga bile etmeden ilişkilerini sürdürebilirler bence :)
Teşekkür ederim tüm cevapların için :) bana bayağı şey kattın Triss ile ilgili, sorularım bu kadardı. İyi forumlar, güzel muhabbet döndü :)

Technopat'a biraz ara vermiştim. Açıkçası böyle bir konuyu nasıl kaçırdım gerçekten üzüldüm. Etiketlemişsiniz de keşke baksaydım bir ara. Pişmanım. Vallahi güzel muhabbet dönmüş kaçırmış olmam üzücü. Elinize sağlık gene de güzel bir konu olmuş. @Lyrinx

Technopat'a biraz ara vermiştim. Açıkçası böyle bir konuyu nasıl kaçırdım gerçekten üzüldüm. Etiketlemişsiniz de keşke baksaydım bir ara. Pişmanım. Vallahi güzel muhabbet dönmüş kaçırmış olmam üzücü. Elinize sağlık gene de güzel bir konu olmuş. @Lyrinx
İsterseniz devam edebiliriz hocam, aklınızda soru bulunuyorsa sorun :)

Ben de Witcher Çizgi Romanları ile alakalı bir iki mesaj atacaktım da vazgeçmiştim sonrasında. Her türlü içeriğini bildikten sonra çizgi romanlardan eksik kaldığım için biraz kötü hissetmiştim. Bilenler varsa konusunu soracaktım :D

İsterseniz devam edebiliriz hocam, aklınızda soru bulunuyorsa sorun :)

Ben de Witcher çizgi romanları ile alakalı bir iki mesaj atacaktım da vazgeçmiştim sonrasında. Her türlü içeriğini bildikten sonra çizgi romanlardan eksik kaldığım için biraz kötü hissetmiştim. Bilenler varsa konusunu soracaktım :D

Yeniden hortlat mıyım dedim hocam. Aklımda bir soru vardı. Ama yeni bir konu açtım uzun oldu bu yüzden geç onaylanabilir konu. O zamana kadar kafamdaki soruyu sorayım size o zaman. Biraz teknik bir soru gibi ama. Bildiğiniz üzere oyunda zırh setleri var bunlardan kedi zırhının DLC ile gelen büyükusta terfisinde zırh da kötü bir başlık var. Bu başlık gerçekten bütün zırhın güzelliğini alıyor. Bu yüzden konsol açarak bir çözümü varmış oyun içinde. Acaba konsol açmak başarımları etkisiz mi kılar. Biraz uzun oldu hocam ama kusura bakmayın. Çok canımı sıktı o başlık.

Yeniden hortlat mıyım dedim hocam. Aklımda bir soru vardı. Ama yeni bir konu açtım uzun oldu bu yüzden geç onaylanabilir konu. O zamana kadar kafamdaki soruyu sorayım size o zaman. Biraz teknik bir soru gibi ama. Bildiğiniz üzere oyunda zırh setleri var bunlardan kedi zırhının DLC ile gelen büyükusta terfisinde zırh da kötü bir başlık var. Bu başlık gerçekten bütün zırhın güzelliğini alıyor. Bu yüzden konsol açarak bir çözümü varmış oyun içinde. Acaba konsol açmak başarımları etkisiz mi kılar. Biraz uzun oldu hocam ama kusura bakmayın. Çok canımı sıktı o başlık.
Arada ben de hortlatıyorum hocam sıkıntı duymayın :) Evren hakkında bir şey merak ederseniz sormaktan çekinmeyin. @Lyrinx hocam konuyu aktif tutmak adına daha iyi bile olacağını söylemişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı