Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Witcher ile daha fazla makale ve yazılar okumam gerekiyor galiba. Açıkçası Kedi okulunun bu kadar agresif bir okul olduğunu bilmiyordum. Her okulun Witcher'ları başka mutajenler mi alıyor?

Çünkü @Lyrinx hocam siz aldığı mutasyonlar dediğiniz için. Ondan sormak istediğim. Cahilliğime verin. Çok karışık bir evren.
Duyguları diğer okullara göre daha az galiba geçirdiği mutasyonlar sebebi ile, bir yerde okumuştum sanırsam.

Vesemir’in bir sözü bile vardı sanırsam Kedi Okulu Efsungerleriyle alakalı, sadist ve deli olduklarını söylüyordu.

Duyguları diğer okullara göre daha az galiba geçirdiği mutasyonlar sebebi ile, bir yerde okumuştum sanırsam.

Ne kadar çok mutasyonlara maruz kalsalar da duygularından %100 arındırılmıyor herhalde. Geralt o mutasyonların verdiği duygusuzluğu çok güzel yansıtıyor. Ara ara boş bakışlar, bir görevde Yen için "Yen benim neyim oluyor" gibisinden bir soru sorması kendisine gibi gibi.

Ne kadar çok mutasyonlara maruz kalsalar da duygularından %100 arındırılmıyor herhalde. Geralt o mutasyonların verdiği duygusuzluğu çok güzel yansıtıyor. Ara ara boş bakışlar, bir görevde Yen için "Yen benim neyim oluyor" gibisinden bir soru sorması kendisine gibi gibi.
Kedi Okullarının farklı tür sınavları bulunuyor galiba. Vesemir çizgi romanlardan birinde bahsediyordu çünkü.

“I have no idea whether they chose their candidates specifically from young outcasts with a penchant for aggression, or if some unforeseen cruelty was somehow unleashed during the trials, but the final effect was a cadre of psychopaths, madmen, and sadists. Needless to say, the ill fame of their deeds hangs like a dark cloud over our reputation to this day.”

Söz tam olarak bu. Türkçe halini bulabilir miyim bilemiyorum.

Witcher ile daha fazla makale ve yazılar okumam gerekiyor galiba. Açıkçası Kedi okulunun bu kadar agresif bir okul olduğunu bilmiyordum. Her okulun Witcher'ları başka mutajenler mi alıyor?

Çünkü @Lyrinx hocam siz aldığı mutasyonlar dediğiniz için. Ondan sormak istediğim. Cahilliğime verin. Çok karışık bir evren.
Evet, mesela Ayı Okulu witcherlarına onların vücutlarını daha iri ve kaslı yapan mutasyonlar veriliyor.

@Gwynbleidd 00 ve @Stebph ben bilgimin çoğunu az buçuk spoiler yesem de İnan Köse ve Witcher Yetiştirme Okulu isimli iki kanalın videolarından öğrendim, size de öneririm. Anlatım tarzları çok hoş bence :)

Evet, mesela Ayı Okulu witcherlarına onların vücutlarını daha iri ve kaslı yapan mutasyonlar veriliyor.

@Gwynbleidd 00 ve @Stebph ben bilgimin çoğunu az buçuk spoiler yesem de İnan Köse ve Witcher Yetiştirme Okulu isimli iki kanaldan öğrendim, size de öneririm. Anlatım tarzları çok hoş bence :)
Ben de İnan Köse’ye sık sık bakıyorum, kendisi de bir TeamTriss üyesidir. Diğer kanalın anlatımı İnan Köse kadar güzel gelmemişti, onun videolarını tam olarak izlemedim. Witcher Çizgi Romanları ile alakalı bir videosu da vardı İnan Köse’nin ama izlememiştim spoiler yememek için, almayı düşünüyorum yakın zamanda. Güzel gibiler.

@Gwynbleidd 00 ve @Stebph ben bilgimin çoğunu az buçuk spoiler yesem de İnan Köse ve Witcher Yetiştirme Okulu isimli iki kanalın videolarından öğrendim, size de öneririm. Anlatım tarzları çok hoş bence :)

İnan köse evet bende YouTube'da görmüştüm. Diğer kanala denk gelmedim ona da bakacağım.

Nasıl yani? O kadınla Vesemir birlikte mi olmuştu zamanında?
Evet, Vesemir ile orada burada aşk yaşıyorlarmış. Adı Mignole. Kendisinin de artık 80-80 yaşlarına bastığını düşünüyorum.
maxresdefault.jpg

Kedi Okulu Witcher'larının eğitim tarzını hatırlamıyorum. Ama Gaetan en çok sevdiğim ilk 3-4 Witcher'ın arasına girer. Ben köy halkını katletmekle de iyi yaptığını düşünüyorum. Ben olsam, o anki sinirle ben de çocuk, yaşlı demeden öldürürüm herkesi.

İnan Köse'yi sizin öneriniz ile ben de izledim. 1-2 videosunu izlemekle yetindim ama gayet güzel anlatıyor, beğendim.

Evet, Vesemir ile orada burada aşk yaşıyorlarmış. Adı Mignole. Kendisinin de artık 80-80 yaşlarına bastığını düşünüyorum.
Eki Görüntüle 902059

Kedi Okulu Witcher'larının eğitim tarzını hatırlamıyorum. Ama Gaetan en çok sevdiğim ilk 3-4 Witcher'ın arasına girer. Ben köy halkını katletmekle de iyi yaptığını düşünüyorum. Ben olsam, o anki sinirle ben de çocuk, yaşlı demeden öldürürüm herkesi.

İnan Köse'yi sizin öneriniz ile ben de izledim. 1-2 videosunu izlemekle yetindim ama gayet güzel anlatıyor, beğendim.
Koskoca Vesemir amcamız ile aşk yaşayan kadının yüz modellemesini sıradan bir NPC ile aynı yapmak mı? Yakıştıramadım CD Project RED.

Bu arada, ben Gaetan'ın yaptığı şeyi yapsaydım en azından çocukları öldürmezdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı