Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Harbiden ya çok çirkinler 🤮 Geralt oyun içinde combat sırasında söylediği "Ugly Bastard" cümlesini keşke onların yüzüne karşı söylese.
Rosa var Attre karşısında söylemeyi tercih ediyor Geralt :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Skellige görevleri demişken Skellige'de ki tüm soru işaretlerini yapmayı düşünüyorum haritanın sağ tarafındakileri yaptım diğer sol tarafı kaldı.
Skellige'de soru işaretlerine gitmek tam bir işkence.
3 - 4 Kez teknenin okyanusun ortasında parçalandığını bilirim yüzerek limana gitmiştim her seferinde. 😨

Skellige görevleri demişken Skellige'de ki tüm soru işaretlerini yapmayı düşünüyorum haritanın sağ tarafındakileri yaptım diğer sol tarafı kaldı.
Skellige'de soru işaretlerine gitmek tam bir işkence.
3 - 4 Kez teknenin okyanusun ortasında parçalandığını bilirim yüzerek limana gitmiştim her seferinde. 😨
Skellige’de olan soru işaretleri insanı intahara sürükler hocam, bırakın yapmaya gerek yok :)

Skellige’de olan soru işaretleri insanı intahara sürükler hocam, bırakın yapmaya gerek yok :)
Yarısını yaptıktan sonra diğer yarısını yapmadan bırakmak istemiyorum. :D
Günde 3 - 4 soru işaretine gidip salıyorum.
Soru işaretleri bitince tekrar kaldığım yerden devam edeceğim.

Rosa var Attre karşısında söylemeyi tercih ediyor Geralt :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kurtlara, insanlara hatta bir keresinde yanılmıyorsam sakkubus gibi güzel yaratıklara karşı bile söylediğini görmüştüm bunu Geralt'ın. Pek ayarlayamamışlar orayı gibi, bazen insanlara karşı "How do you like that silver?" da diyebiliyor :D
3-4 kez teknenin okyanusun ortasında parçalandığını bilirim yüzerek limana gitmiştim her seferinde. 😨
Fast Travel from Anywhere modunun yaraları :)

Kurtlara, insanlara hatta bir keresinde yanılmıyorsam sakkubus gibi güzel yaratıklara karşı bile söylediğini görmüştüm bunu Geralt'ın. Pek ayarlayamamışlar orayı gibi, bazen insanlara karşı "How do you like that silver?" da diyebiliyor :D

Fast Travel from Anywhere modunun yararları :)
Daha güzel olmuş böyle. Boşluğunuza geldiğinde güldürüyor birazcık. Keşke her bug bu şekilde olsaydı :)

Daha güzel olmuş böyle. Boşluğunuza geldiğinde güldürüyor birazcık. Keşke her bug bu şekilde olsaydı :)
Oyundaki bugların %60'ı Roach ile alakalı, bir de combat esnasında karakterin sağa sola takılması var. O lanet bug yüzünden birkaç kez öldüğümü bilirim.

Oyundaki bugların %60'ı Roach ile alakalı, bir de combat esnasında karakterin sağa sola takılması var. O lanet bug yüzünden birkaç kez öldüğümü bilirim.
O da Fearless Roach modu ile kısmen çözülüyor zaten, bugları çok rahatsız eden bir oyun değil W3. Tebessüm ettiriyorlar genelde :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı