Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öldüğünü düşünmüyorum.

Yen ile olan sonda Geralt ve Yennefer emekli olup huzurlu bir hayat yaşıyorlar, Yennefer politika işlerini bırakmış, Geralt ise efsunger kontratlarını.

Ek olarak, öğlene kadar mı ne yataktan kalkmadıkları söyleniyor :) ve Toussaint'de yaşıyorlar diye biliyorum.

Bence Yennefer ile Geralt'ın sonu daha iyi.

Benim bildiğim Geralt o canavarların hepsini öldürür :) şaka bir kenara o sonda ölmüş olma ihtimali var.
Resmi bir açıklama yok hocam.

Triss ile olan sonda Geralt efsungerliğe devam ediyor, hafif kontratlar alarak formda kalıyor.

Yen ile olanda dümdüz yaşıyorlar diye biliyorum, çok yapmadığım için Triss gibi aklımda kalmamış. Belki @Lyrinx hocam detaylı biliyordur.
Peki Yen veya Triss sectigimiz zaman, hikaye bittikten sonra herhangi bir sekilde gorebiliyor muyuz onlari?
İki noktadan da gerçekçi olmayan bir son bana göre.

İlk olarak Yen ve Geralt hiçbir zaman sorunsuz, huzurlu bir ilişkiye sahip olamadı, her türlü ayrılır onlar 1-2 seneye kalmadan :D

İkinci olarak Geralt yerleşik hayatı sevmiyor, bir de efsungerliği bırakacağını pek sanmıyorum kendisinin. Kovir’i evi olarak gördüğü ama yola devam ettiği son en gerçekçisi bence.

İstese öldürür, yaşama isteği kalmamış gibi duruyordu Geralt’ın. Üzücü bir sahneydi :(
Link atar misiniz sahnenin lutfen? Izlemek istiyorum valla merak ettim.

W3'ü ne kadar seviyorsam müziklerine de bir o kadar hayran kaldım. Bir oyun içerisinde ancak bu kadar kaliteli ve atmosfere uygun müzikler olabilirdi herhalde. Her bir müzik şahane benim gözümde.

Sizin oyunda en sevdiğiniz müzik neydi? Veya müzikler. Ben tek bir müzik seçimi asla yapamayacağım için 5 tane müzik seçtim. Sizin en sevdiğiniz müzik veya müzikler neydi?

1.Gaunter O'Dımm Theme.
2.The Trail.
3.Kaer Morhen.
4.Hunt be or Hunted.
5.You're Immortal.

İki noktadan da gerçekçi olmayan bir son bana göre.

İlk olarak Yen ve Geralt hiçbir zaman sorunsuz, huzurlu bir ilişkiye sahip olamadı, her türlü ayrılır onlar 1-2 seneye kalmadan :D

İkinci olarak Geralt yerleşik hayatı sevmiyor, bir de efsungerliği bırakacağını pek sanmıyorum kendisinin. Kovir’i evi olarak gördüğü ama yola devam ettiği son en gerçekçisi bence.

İstese öldürür, yaşama isteği kalmamış gibi duruyordu Geralt’ın. Üzücü bir sahneydi :(
Vesemir gibi Griffin saldırısını bile dodgelemeyecek hale mi gelsin adam? Eninde sonunda bırakacak efsungerliği.

Bu arada, ben Yennefer ve Geralt hakkında söylediklerimi oyunları konu alarak söylemiştim. Oyunlarda Yennefer ve Geralt hiç kavga etmiyor diye hatırlıyorum, portal sahnesi hariç :)
Peki Yen veya Triss sectigimiz zaman, hikaye bittikten sonra herhangi bir sekilde gorebiliyor muyuz onlari?
Blood and Wine'da kimi seçtiysen onu görüyorsun, onun dışında ana hikaye bitince ana oyundan siliniyorlar.

W3'ü ne kadar seviyorsam müziklerine de bir o kadar hayran kaldım. Bir oyun içerisinde ancak bu kadar kaliteli ve atmosfere uygun müzikler olabilirdi herhalde. Her bir müzik şahane benim gözümde.

Sizin oyunda en sevdiğiniz müzik neydi? Veya müzikler. Ben tek bir müzik seçimi asla yapamayacağım için 5 tane müzik seçtim. Sizin en sevdiğiniz müzik veya müzikler neydi?

1.Gaunter O'Dımm Theme.
2.The Trail.
3.Kaer Morhen.
4.Hunt be or Hunted.
5.You're Immortal.
Valla bilmiyorum ki hocam isimlerini. Ama leleley sarkisi baya hosuma gidiyor :) Bunun disinda bir muzik daha var ama bilmiyorum valla ismini.

Link atar misiniz sahnenin lutfen? Izlemek istiyorum valla merak ettim.
B&W dışında göremiyorsunuz. Triss’in sonu yapılmamış zaten tam olarak, Kovir ek paketi bulunmadığı için.

Yen’in sonu o kadar zaten. Toussaint’de kalıyorlar. Kendisini bahçede otururken görebiliyoruz.

Hangi sahneden bahsediyorsunuz hocam, tam anlayamadım.

@Lyrinx Hafif kontratlar alıyor hocam, örneğin Garkolan veya küçük Nekker kontratları gibi. Onları da öldüremeyecek halde ise vay haline. Yolda kaldığı son ise kaçınılmaz ölüm zaten. Efsungerlerin klasiği :(

Ben kitaplardan da bahsettim, ondandır hocam. Geralt, Yen’den kaçıyordu bir ara :D

Vesemir gibi Griffin saldırısını bile dodgelemeyecek hale mi gelsin adam? Eninde sonunda bırakacak efsungerliği.

Bu arada, ben Yennefer ve Geralt hakkında söylediklerimi oyunları konu alarak söylemiştim. Oyunlarda Yennefer ve Geralt hiç kavga etmiyor diye hatırlıyorum, portal sahnesi hariç :)

Blood and Wine'da kimi seçtiysen onu görüyorsun, onun dışında ana hikaye bitince ana oyundan siliniyorlar.
Nerede goruyoruz tam olarak? DLC'yi oynadim fakat ne Triss ne de Yen'i secemedim o yuzden bilemiyorum.

Hangi portal sahnesinde kavga ediyorlar tam olarak?
B&W dışında göremiyorsunuz. Triss’in sonu yapılmamış zaten tam olarak, Kovir ek paketi bulunmadığı için.

Yen’in sonu o kadar zaten. Toussaint’de kalıyorlar. Kendisini bahçede otururken görebiliyoruz.

Hangi sahneden bahsediyorsunuz hocam, tam anlayamadım.

@Lyrinx Hafif kontratlar alıyor hocam, örneğin Garkolan veya küçük Nekker kontratları gibi. Onları da öldüremeyecek halde ise vay haline. Yolda kaldığı son ise kaçınılmaz ölüm zaten. Efsungerlerin klasiği :(
Hangi bahce?

1.Gaunter O'Dımm Theme.
2.The Trail.
3.Kaer Morhen.
4.Hunt be or Hunted.
5.You're Immortal.
Çok klişe olabilir ancak benimki iyiden kötüye şöyle;

1. Steel for Humans.
  2. The Song of the Sword-Dancer.
  3. Kaer Morhen Theme.
  4. Wild Hunt Combat Theme.
  5. Silver for Monsters.

Nerede goruyoruz tam olarak? DLC'yi oynadim fakat ne Triss ne de Yen'i secemedim o yuzden bilemiyorum.

Hangi portal sahnesinde kavga ediyorlar tam olarak?

Hangi bahce?
Corvo Bianco’nun bahçesinde hocam, gözünüzden kaçmasının pek imkanı yok gibi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı