Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eredin ile Imlerith’i değiştirirdim şahsen. Ciri’yi de bir alta atardım, full potansiyeline ulaşamayacak çünkü.

Olgierd biraz küçümsenmiş gibi geldi bana, adam ölümsüz yav :D

Gerisi güzel olmuş hocam, elinize sağlık. Belki Fringilla da bir üste çıkabilir.
Hocam ben Olgierd'ın lanetini hep kaldırdığım için kafama normal bir adam olarak kazınmış. Bir kulvar üste koyulur katılıyorum.
Ciri'nin yeri bence iyi, ölüsü yeter Ciri'nin. 😀
Imlerith'i bence çok büyütüyorsunuz gözünüzde. İyi bir savaşçı olabilir ama Eredin'i bence alt edemez. Ayrıca Vahşi Av'ın komutanı olduğu için daha büyük bir tehdit.

Hocam ben Olgierd'ın lanetini hep kaldırdığım için kafama normal bir adam olarak kazınmış. Bir kulvar üste koyulur katılıyorum.
Ciri'nin yeri bence iyi, ölüsü yeter Ciri'nin. 😀
Imlerith'i bence çok büyütüyorsunuz gözünüzde. İyi bir savaşçı olabilir ama Eredin'i bence alt edemez. Ayrıca Vahşi Av'ın komutanı olduğu için daha büyük bir tehdit.
Ciri’nin sahire olmayı reddetmesi nedeni ile gücünü tam olarak kullanamayacak olması yüzünden ben kendisini bir alta koymayı daha doğru buluyorum. Sahire olmuş olsa evrenin en güçlülerinden biri olurdu kesinlikle.

Ben biraz hatalı yaklaşıyorum bu komutanların karşılaştırılmasına. Bire bir dövüş olarak düşünüyorum genelde, lider olmasının da büyük bir artısı var sizin de dediğiniz gibi. Bire bir dövüşün galibi Imlerith ama benim gözümde.

@Stebph ve @strigoi sizce sırf Dijkstra'nın hazinesini bulmak ve Dandelion'a daha erken ulaşmak için Triss'i Cadı Avcılarının elinde acı çektirmeye değer mi? Bu doğru bir seçenek mi? Bence değil, sizce?

@Stebph ve @strigoi sizce sırf Dijkstra'nın hazinesini bulmak ve Dandelion'a daha erken ulaşmak için Triss'i Cadı Avcılarının elinde acı çektirmeye değer mi? Bu doğru bir seçenek mi? Bence değil, sizce?
Seçenek olarak bile görülmemeli. Triss, kurtardığınızda ne kadar sinirlenmiş gibi yapsa da içten içe Geralt’ı kahramanı olarak görüyordur :D

Genelde içeri bile girmeden, Triss’e dokundukları anda biçiyordum cadı avcılarını :)

CB734998-F187-443A-BF6D-29613A842DC8.jpeg

Bence beyaz atlı prensi oynamak Triss gibi güçlü ve gururlu kadınlarda işe yaramıyor hocam.😀 Kararına saygı duymak lazım. Ciri’ye yardımcı olmaya çalışıyor ne de olsa. Ama gel gör ki pratikte hiç o yolu seçmedim ben de.😀

Seçenek olarak bile görülmemeli. Triss, kurtardığınızda ne kadar sinirlenmiş gibi yapsa da içten içe Geralt’ı kahramanı olarak görüyordur :D

Genelde içeri bile girmeden, Triss’e dokundukları anda biçiyordum cadı avcılarını :)

Bence beyaz atlı prensi oynamak Triss gibi güçlü ve gururlu kadınlarda işe yaramıyor hocam.😀 Kararına saygı duymak lazım. Ciri’ye yardımcı olmaya çalışıyor ne de olsa. Ama gel gör ki pratikte hiç o yolu seçmedim ben de.😀
Haklısınız, ben o seçimde hep Cadı Avcılarını öldürürdüm. Ancak Triss'i Cadı Avcılarına vermek "daha iyiymiş" diye duydum, bende bu yüzden yeni oyunumda onu Cadı Avcılarına verdim. Ancak Triss'in çığlıklarını duyunca ve Geralt'ın yüzündeki ifadeyi görünce anladım nasıl bir hata yaptığımı, o andan sonra da zaten Cadı Avcılarına olan nefretim daha da arttı :)

Haklısınız, ben o seçimde hep adamları öldürdüm. Ancak Triss'i Cadı Avcılarına vermek "daha iyiymiş" diye duydum, bende bu yüzden yeni oyunumda onu Cadı Avcılarına verdim. Ancak o Triss'in çığlıklarını duyunca ve Geralt'ın yüzündeki ifadeyi görünce anladım nasıl bir hata yaptığımı, o andan sonra da zaten Cadı Avcılarına olan nefretim daha da arttı :)
Çok önemli değil aslında, hem Dijkstra’nın hazinesini hem de Dandelion hakkında olan bilgilerini aynı anda alamıyorsunuz. Bu sebeple Triss’in tırnaklarını kurtarmayı yeğlerim. En azından boş yere acı çekmez.

Üstelik bilgi edinemediğiniz zaman gelen ek sahne de ayrı güzel. Triss’in vahşi yanını biraz öne çıkarıyor, sakin ve güler yüzlü Triss bir anda değişiyor :)

Çok önemli değil aslında, hem Dijkstra’nın hazinesini hem de Dandelion hakkında olan bilgilerini aynı anda alamıyorsunuz. Bu sebeple Triss’in tırnaklarını kurtarmayı yeğlerim. En azından boş yere acı çekmez.

Üstelik bilgi edinemediğiniz zaman gelen ek sahne de ayrı güzel. Triss’in vahşi yanını biraz öne çıkarıyor, sakin ve güler yüzlü Triss bir anda değişiyor :)
Ben Triss'i Cadı Avcılarına verdiğim zaman bahsettiğin o sahne gelmeden Menge ölmüştü, üstelik elimizdeki tek şey yine hazine anahtarıydı. Yani Triss'i Cadı Avcılarına verip vermediğimiz bir şey değiştirmiyor mu?

Ben Triss'i Cadı Avcılarına verdiğim zaman bahsettiğin o sahne gelmeden Menge ölmüştü, üstelik elimizdeki tek şey yine hazine anahtarıydı. Yani Triss'i Cadı Avcılarına verip vermediğimiz bir şey değiştirmiyor mu?
Değiştiriyor ama farklı çıkış noktaları var sanırsam. Benim yaptığım seçimlerde Menge’yi kendim öldürüyordum. Sonrasında Triss ile adamı sorguluyorduk.

Diğerlerini o kadar az yaptım ki aklımda bile kalmamışlar :D

@xCheesy99 sen Witcher 3 oynuyordun ve hatta çok sevmiştin, şu an ne alemdesin? Devam ediyor musun oyuna hala? Oyunu iyice çözdün mü? Ana hikaye olarak hangi konumdasın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı