Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
methz kardeşim rica etsem beni bulur musun seninle valorant hakkında bir şey konuşmak istiyorum instagramdan cenkaydann lütfen yazar mısın rica etsem

Oo, baya ilerletmişsiniz muhabbeti. Sınavlardan dolayı ilgilenemedim burayla :)

Yennefer ile Geralt'ın arasındaki cin olayından hemen önce, ikilinin ilk karşılaşmaları yani. Ama hangi kitapta geçiyor bilmiyorum.
Son Dilek'te bahsediliyor.

Yalnız şu oyunda fall damage saçmalığı kadar kötü bir şey yok. Geçen Skellige'de bir kontratı tamamlayacakken yaşadım, aşırı sinirlendim. Ufacık bir yerden atlarken öldüm, sinir oldum. Sonra fall damage modu indirdim zaten. Siz de bu fall damage yüzünden kötü anılar yaşadınız mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız şu oyunda fall damage saçmalığı kadar kötü bir şey yok. Geçen Skellige'de bir kontratı tamamlayacakken yaşadım, aşırı sinirlendim. Ufacık bir yerden atlarken öldüm, sinir oldum. Sonra fall damage modu indirdim zaten. Siz de bu fall damage yüzünden kötü anılar yaşadınız mı?
Yaşamaz olur muyum? Çokça kez öldüm hatta, ek olarak bazı kayalara değiversen bile ölüyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Space spam atınca zaman zaman yuvarlanarak ölmekten kurtulabiliyorsunuz. Onun dışında yaşamayan yoktur zaten, Geralt’ın nadir zayıf yönlerinden biridir bu :D

Olmaz olur mu hocam? Vallahi oyundan sogutacak derecede yasadim hem de ben. Biraz da acemilik oldugu icin normale gore daha cok yasadim. Ilk oynayisimda mod kurmayi bilmedigim icin mecbur bu sekilde oynamistim. Cok sukur 2. oynayisimda ogrendim de rahatladim simdi.
Olmaz olur mu hocam? Vallahi oyundan sogutacak derecede yasadim hem de ben. Biraz da acemilik oldugu icin normale gore daha cok yasadim. Ilk oynayisimda mod kurmayi bilmedigim icin mecbur bu sekilde oynamistim. Cok sukur 2. oynayisimda ogrendim de rahatladim simdi.
Bir de ben Roach'i sehirde hizli surememekten ve ne derin olan ne de sığ olan sularda yavaş yavaş yürümesi gibi şeylerden de nefret ediyordum bana gore tek eksisi bu tarz seylerdi onlari da duzelttim :)
@Stebph Hocam, tam pp yapmalik Witcher (genellikle Geralt) fotograflariniz var mi? SS olabilir, internetten alinmis olabilir, her turlu sey olabilir yani. Suanki baya hosuma gitti fakat Discord, hatta Whatsapp'ta bile kullaniyorum secenek olsun diye yazmak istedim :)
@Lyrinx Hocam atmisti fakat belki hala vardir ben yine de yaziyim :D

Bir de ben Roach'i sehirde hizli surememekten ve ne derin olan ne de sığ olan sularda yavaş yavaş yürümesi gibi şeylerden de nefret ediyordum bana gore tek eksisi bu tarz seylerdi onlari da duzelttim :)
@Stebph Hocam, tam pp yapmalik Witcher (genellikle Geralt) fotograflariniz var mi? SS olabilir, internetten alinmis olabilir, her turlu sey olabilir yani. Suanki baya hosuma gitti fakat Discord, hatta Whatsapp'ta bile kullaniyorum secenek olsun diye yazmak istedim :)
@Lyrinx Hocam atmisti fakat belki hala vardir ben yine de yaziyim :D
Geralt’dan çok manzara SS’lerini bulunduruyorum hocam, ama bir bakayım. Ara sahnelerden olursa bir sıkıntı barındırır mı sizin için ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı