Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladigim kadariyla yeni zirh eklemiyor, sadece oyunun basinda Witcher techizatlarindan daha gucsuz zirhlarinin gorunumunu degistiriyor. Zaten Kurt zirhi ile bitirmek istiyorum, hic kurmayacagim o modu.
Evet, öyle yapıyor. Zırh ikonlarını da değiştiriyor.

Anladigim kadariyla yeni zirh eklemiyor, sadece oyunun basinda Witcher techizatlarindan daha gucsuz zirhlarinin gorunumunu degistiriyor. Zaten Kurt zirhi ile bitirmek istiyorum, hic kurmayacagim o modu.

Tesekkurler hocam fotograf icin. Pp olarak kullanabilirim ama masaustunde Geralt degil de daha cok manzara odakli fotograf kullanirim diye dusunuyorum.
10-15 Seviyelerine kadar gayet güzel idare ediyor hocam görünüş açısından. Diğer zırhları o seviyelere kadar kullanmak eziyet gibi, çok çirkin gözüküyorlar.

EB95EF65-C1A8-4CCE-9720-5B7DE97E997D.png

Bunu masaüstünüzde kullanabilirsiniz gibi duruyor hocam, ne kadar ağır Triss’ci de olsam, bir kerelik Yen Romance’imden SS’lere de sahibim :D

Evet soru geliyor bir tane. Skellige görevlerinden sonra direk Kaer Morhen tarafına mı geçiyoruz. Ona göre şu an Skellige taraflarındayım uzatarak tüm kontratları yapacağım.

Bunu masaüstünüzde kullanabilirsiniz gibi duruyor hocam, ne kadar ağır Triss’ci de olsam, bir kerelik Yen Romance’imden SS’lere de sahibim :D
Yennefer ile olan romantizm'den memnun kaldın mı?
Evet soru geliyor bir tane. Skellige görevlerinden sonra direk Kaer Morhen tarafına mı geçiyoruz. Ona göre şu an Skellige taraflarındayım uzatarak tüm kontratları yapacağım.
Evet, direkt Kaer Morhen'e gidiyorsun.

10-15 Seviyelerine kadar gayet güzel idare ediyor hocam görünüş açısından. Diğer zırhları o seviyelere kadar kullanmak eziyet gibi, çok çirkin gözüküyorlar.

Eki Görüntüle 912366
Valla oyle hocam. Babaannemin ördüğü kiyafeti giyiyormusum gibi gozukuyor. Bi bakayim kurabilirim sanirim.

Tesekkurler fotograf icin :)

Evet, öyle oluyor. Uma ile Kaer Morhen’e gidiyorsunuz. Tabii Uma’yı gördünüz mü onu bilemiyorum. İlk olarak yan görevleri ve kontratları bitirmeniz daha iyi olacaktır.

@Lyrinx Çok oldu bunu yapalı. İlk Steam SS’lerimden birisi.

Evet, öyle oluyor. Uma ile Kaer Morhen'e gidiyorsunuz. Tabii Uma'yı gördünüz mü onu bilemiyorum. İlk olarak yan görevleri ve kontratları bitirmeniz daha iyi olacaktır.

@Lyrinx Çok oldu bunu yapalı. İlk Steam SS'lerimden birisi.

Uma görevi açık ama direk gidilmiyor büyük ihtimal yan görevlerle bağlanacak.

Görevler kısmının ekran görüntüsünü paylaşabilirseniz yardımcı olmaya çalışabilirim hocam, tam olarak neresi anlayamadım da.

Velen bölgesinde çavuşla Uma hakkında görüşme görevi var şu anda. Direk gidilmiyor ama dediğim gibi yapılması gereken birçok yan görevim var büyük ihtimal onlardan biri ile bağlanacak.

Kedi okulundan bir efsunger vardı. (Gaetan) Bir kontrat ile alakalıydı. Görevini tamamlarken köylüleri biçmişti. Onu sağ bıraktım. Acaba doğru mu yaptım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı