Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Lyrinx hocam dediğim yeri geçmiştim ya, bir soru takıldı kafama. Oyunu bitirmeme kaç saat daha var?
Morkvarg'dan bahsediyorsun sanırım, şu an %40-45'inde olmalısın oyunun. Saat konusunda ise o biraz sana bağlı, örnek veriyorum ana görevlerden yardırınca 10 saatte bitecekse yan görevleri de yapsan 30 saatte biter.

Morkvarg'dan bahsediyorsun sanırım, şu an %40-45'inde olmalısın oyunun. Saat konusunda ise o biraz sana bağlı, örnek veriyorum ana görevlerden yardırınca 10 saatte bitecekse yan görevleri de yapsan 30 saatte biter.

Aynen. Morkvarg görevini geçtim şu an bir adamın içindeki hayaleti kandırdık o görevi bitirdim. 30 saat fena değilmiş :D oyun çok rahatlatıcı.

Katılıyorum, ama Lambert daha huysuz bence oyunlarda.

Bu arada başladım şu an Witcher 3'e, Kaer Morhen rüyasını oynuyorum şu anda. Hadi bakalım, bi' 130 saat daha gömelim şu oyuna :)
Ben hala yeni nesil güncellemesini bekliyorum hocam tekrar oynamak için, ara sıra HoS’dan bölümleri de oynuyorum ama. Olgierd ile olan dövüşümüz çok hoş :)

B&W’dan da genelde turnuva yan görevini tekrar tekrar yapıyorum. Bir iki tane farklı yolu vardı. Onları tamamlıyordum.

Aynen yeni grafik güncellemesini ve oyunu tekrardan bitirmek için sabırsızlanıyorum. Böyle gün içinde sürekli Witcher oynama hevesi geliyor. Sorun şu ki oyunu daha 1 hafta önce bitirdim.

Aynen yeni grafik güncellemesini ve oyunu tekrardan bitirmek için sabırsızlanıyorum. Böyle gün içinde sürekli Witcher oynama hevesi geliyor. Sorun şu ki oyunu daha 1 hafta önce bitirdim.
Grafik olup olmayacağı belli değil aslında, kolaya kaçıp sadece RT koyup bırakabilirlerde. Ama sanmıyorum, CDPR bu oyunu ve kitlesini önemseyen bir şirket. Belki CP2077’nin çıkışında olan olumsuzlukları biraz örtmek için ek paket bile getirirler :)

Yine hayallere kapıldım gibi, o Kovir ek paketi nerede yav :D

Aynen. Morkvarg görevini geçtim şu an bir adamın içindeki hayaleti kandırdık o görevi bitirdim. 30 saat fena değilmiş :D oyun çok rahatlatıcı.
O 30 saati örnek olarak söyledim, daha fazla zaman vardır yüksek ihtimalle oyunun bitmesine.

@Stebph ve @strigoi sizce oyunun başındaki Kaer Morhen rüyasında kukladaki kadın kim olabilir? Suratı sıradan bir NPC'ye benziyor ama kestiremedim.

20210308175941_1.jpg

O 30 saati örnek olarak söyledim, daha fazla zaman vardır yüksek ihtimalle oyunun bitmesine.

@Stebph ve @strigoi sizce oyunun başındaki Kaer Morhen rüyasında kukladaki kadın kim olabilir? Suratı sıradan bir NPC'ye benziyor ama kestiremedim.

Eki Görüntüle 912477
Hiç düşünmedim bunu, suratının üst kısımında sukkubus arkadaşlarımızda olan izlerden biri var gibi gözüküyor, kan izinden biraz daha farklı duruyor farkettiyseniz. Ama dümdüz kan da olabilir, önemsiz gibi duruyor.

Bir kontrol ettim, sukkubusların öyle izleri de yokmuş. Benim kafamda nedense böyle saçma bir şey kalmış :D

Korsan oynadığım süreci de eklersem büyük ihtimalle 750-1000 arası bir sayı çıkacaktır. Sadece Steam’de 300 saatim var.

Yapmamalıymışım ama zamanında almamışım nedense oyunu. Sonrasında aldığım için bir sıkıntı hissetmedim :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı