Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O 30 saati örnek olarak söyledim, daha fazla zaman vardır yüksek ihtimalle oyunun bitmesine.

@Stebph ve @strigoi sizce oyunun başındaki Kaer Morhen rüyasında kukladaki kadın kim olabilir? Suratı sıradan bir NPC'ye benziyor ama kestiremedim.

Eki Görüntüle 912477
Hiç hatırlamıyorum. Geralt'ın aşık olduğu kadınlardan biri olabilir, sıradan bir insan gibi duruyor.

Witcher 3'ü kaç saat oynadınız? Benimki 744 saat.

Eki Görüntüle 912483
196 saat. Daha da fazla 30-40 saat falan oynayacağımı düşünmüyorum, yavaştan baymaya başladım.

Witcher 3'ü oynadığımdan beri çoğu oyundan zevk alamıyorum. Dönüp dolaşıp tekrardan burnuma leylak ve bektaşi üzümü kokuları geliyor.
Triss’in kokusu belirtilmemiş :(

Geralt kitaplarda bir yerlerde güzel koktuğunu söylüyordu sanırsam. Onu da Reddit’den tekrar görmüştüm, kesin bir bilgi değil ama. Çilek kokuyor diyip geçerim ben.

Kovir demek daha iyi olur, sonuçta Corvo Bianco’yu tamamen kullanmayacaklar. Yazlık gibi kullanırlar orayı da :)
Triss Kovir'den döndükten sonra Corvo Bianco bağlarında karşımıza Ciri çıkmıyor. Bu yüzden hep mod ile ekliyorum. Ama Triss'i ya da Yennefer'i romantizmi seçmez isek o zaman çıkıyor. Bunu neden böyle yapmışlar anlamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı