Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Witcher 1'den az çok tanıyorum onu, yalnız işi batırma derken onunla romantizm yaşamak için dikkatli ve akıllıca seçimler mi yapmam gerek? Severim kendisini.
Triss’de olduğu gibi baloda öpüp, teklifini direkt olarak kabul edip yardım etmen gibi ince etkenler yok diye hatırlıyorum, ama sonda yaptığınız seçimler önemli.

Triss’de olduğu gibi baloda öpüp, teklifini direkt olarak kabul edip yardım etmen gibi ince etkenler yok diye hatırlıyorum, ama sonda yaptığınız seçimler önemli.
Başka bir konu hakkında konuşacağım.

Ben şu an Vizima bölümünü tamamlayıp Velen'e geçtim, ondan hemen öncesinde Yennefer Vizima'da Geralt ile Triss'in arasındaki ilişki ve Ciri hakkında konuşurken ses telleri konuşurken titriyordu ve sesi ağlayacak gibiydi. Vallahi ne diyeyim sevgim arttı Witcher 3'deki Yennefer'a karşı :) direkt söylemese de Triss ile aranızdaki ilişki olmasaydı seni daha erkenden bulurdum'u ima etti...

Aile ilişkilerini bozan Triss (!) Geralt'ı kendi kişisel zevkleri için kullanan kaltak Triss (!) Melek görünümlü şeytan Triss (!)

Başka bir konu hakkında konuşacağım.

Ben şu an Vizima bölümünü tamamlayıp Velen'e geçtim, ondan hemen öncesinde Yennefer Vizima'da Geralt ile Triss'in arasındaki ilişki ve Ciri hakkında konuşurken sesi titriyordu ve duygusallaşıyordu. Vallahi ne diyeyim sevgim arttı Witcher 3'deki Yennefer'a karşı :) direkt söylemese de Triss ile aranızdaki ilişki olmasaydı seni daha erkenden bulurdum'u ima etti... Kaltak Triss (!)
Bunlar hep şov hocam, tribüne oynuyor. Kanmayın güzel gözlerine :)

F36146AD-8480-44D5-9718-A676A6F73D09.jpeg

Bir de Geralt’ın efsanevi “tuk layf” hareketini de paylaşmazsam olmaz 😎

Bunlar hep şov hocam, tribüne oynuyor. Kanmayın güzel gözlerine :)
Triss'in saçı da saç rengi de gözü de daha güzel, Yennefer'ın gözlerinin üzerindeki pudra mıdır nedir o makyajı pek sevmiyorum. Dediğin gibi Triss daha iyi bir güzellik Yennefer'ın aksine, Triss'e +1 puan yazıyorum buradan hemen.

Triss'in saçı da saç rengi de gözü de daha güzel, Yennefer'ın gözlerinin üzerindeki pudra mıdır nedir o makyajı pek sevmiyorum. Dediğin gibi Triss daha iyi bir güzellik Yennefer'ın aksine.
Yeşilken çok hoş bulmuyorum açıkçası Triss’in gözlerini. Mod ile mavi yapınca daha güzel oluyor, olması gereken de o zaten. Kitaplarda da mavi gözlü bir sahire kendisi. Tam bu fotoğrafta olduğu hali çok güzel mesela, denemenizi öneririm.

182964EA-22A6-4F61-A8EF-F34E3F756CC0.jpeg

Yeşilken çok hoş bulmuyorum açıkçası. Mod ile mavi yapınca daha güzel oluyor, olması gereken de o zaten. Kitaplarda da mavi gözlü bir sahire kendisi. Tam bu fotoğrafta olduğu hali çok güzel mesela, denemenizi öneririm.
Yeşil daha iyi gibi geldi gözüme, Triss'e daha çok yakışıyor. Hem mavi göz çok klasik.

Zaten ben artık mod kullanmadığımı belirtmiştim önceden, ek olarak Lore-Friendly modlarını sevmiyorum.

Bu arada Yennefer yan portreden gözlerini kapatan siyah uzun saçları sayesinde çok güzel gözükse de önden öyle değil maalesef, önden Triss daha güzel gibi.

Yeşil daha iyi gibi geldi gözüme, Triss'e daha çok yakışıyor. Hem mavi göz çok klasik.

Bu arada Yennefer yan portreden gözlerini kapatan siyah uzun saçları sayesinde çok güzel gözükse de önden öyle değil maalesef, önden Triss daha güzel gibi.
Önden daha güzel duruyor sizin dediğiniz gibi. Alternatif kıyafet olmasaydı daha da güzel olabilirdi bence, saçlarını çok bozuyor bu halde.

93655544_150268893177223_4179545483053629440_o.jpg

Önden daha güzel duruyor sizin dediğiniz gibi. Alternatif kıyafet olmasaydı daha da güzel olabilirdi bence, saçlarını çok bozuyor bu halde.

Eki Görüntüle 913160
Triss'in alternatif kıyafeti kelimenin tam anlamıyla çöp bence.

Bu arada ben sadece DLC'lerin birinden oyun başlattığım zaman Yennefer veya Triss ile yaşadığım bir romantizm olmuyormuş, ek olarak ana hikayedeki seçimler DLC'ye yansıtılmıyormuş. Ayriyeten Witcher 3'ün başında Witcher 2'de yaptıklarımızı seçtiğimiz gibi bir şey yokmuş sadece DLC kayıtlarında, doğru mu bu?

Triss'in alternatif kıyafeti kelimenin tam anlamıyla çöp bence.

Bu arada ben sadece DLC'lerin birinden oyun başlattığım zaman Yennefer veya Triss ile yaşadığım bir romantizm olmuyormuş, ek olarak ana hikayedeki seçimler DLC'ye yansıtılmıyormuş. Ayriyeten Witcher 3'ün başında Witcher 2'de yaptıklarımızı seçtiğimiz gibi bir şey yokmuş sadece DLC kayıtlarında, doğru mu bu?
Evet, romantizm olmuyor. Kötü son olarak sayılıyor. Ziyaretinize de Dandelion geliyor. Bizzat deneyip büyük hayal kırıklığına uğramıştım zamanında.

Öyle bir seçim kısmı da yok evet, full oyun başlatmadan direkt olarak sadece B&W açarsanız kötü son ve Dandelion’a erişebiliyorsunuz sadece.

Evet, romantizm olmuyor. Kötü son olarak sayılıyor. Ziyaretinize de Dandelion geliyor. Bizzat deneyip büyük hayal kırıklığına uğramıştım zamanında.

Öyle bir seçim kısmı da yok evet, full oyun başlatmadan direkt olarak sadece B&W açarsanız kötü son ve Dandelion’a erişebiliyorsunuz sadece.
Cidden çok mantıksızmış bence sadece DLC kaydı başlatmak, onun yerine oyunu %100 DLC'ler hariç bitirdiğim bir kaydı yedeklerim ve DLC'leri yeniden oynamak istediğim zaman o kayıttan oyuna girerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı