Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cidden çok mantıksızmış bence sadece DLC kaydı başlatmak, onun yerine oyunu %100 DLC'ler hariç bitirdiğim bir kaydı yedeklerim ve DLC'leri yeniden oynamak istediğim zaman o kayıttan oyuna girerim.
Öyle daha mantıklı olacaktır, daha da zevkli olur. Kimsenizin kalmadığını farkedince bir üzgünlük oluyor içinizde. Dandelion’a kalıyorsunuz, Zoltan ile beraber gelseydi üzgünlük falan kalmazdı ama. Zoltan da Eskel gibi bir adam gibi adamdır :)

Öyle daha mantıklı olacaktır, daha da zevkli olur. Kimsenizin kalmadığını farkedince bir üzgünlük oluyor içinizde. Dandelion’a kalıyorsunuz, Zoltan ile beraber gelseydi üzgünlük falan kalmazdı ama. Zoltan da Eskel gibi bir adam gibi adamdır :)
Dandelion çok boş boğaz, ama severim. Sahneleri güldürmeyi başardı beni, fakat Zoltan'ı daha çok severim. Hele o Kaer Morhen savaşı sırasındaki şovu çok iyiydi :)

Dandelion çok boş boğaz, ama severim. Sahneleri güldürmeyi başardı beni, fakat Zoltan'ı daha çok severim. Hele o Kaer Morhen savaşı sırasındaki şovu çok iyiydi :)
Cüce falan ama Vahşi Av Askerlerini indirebiliyor, nerden baksan kıyak adam yahu :D

Hep sevmişimdir kendisini, cüce gardaşım benim.

Cüce falan ama Vahşi Av Askerlerini indirebiliyor, nerden baksan kıyak adam yahu :D

Hep sevmişimdir kendisini, cüce gardaşım benim.
Eğitimli paralı askermiş zaten, Witcher 3 karakter ansiklopedisinde öyle yazıyor. Kendisi bana insan olmayanları sevmemde büyük rol oynadı.

Oyun, kitap, dizi vesaire spoiler içeren mesaj paylaşacaksanız sürprizbozan'a alma kaydıyla istediğinizi konuşabilir, tartışabilirsiniz. Ben önden birkaç klasik soru soracağım, daha sonra muhabbet uzar diye düşünüyorum :)
  • Yaşayan Witcher'ların sayısı.
Kuzey'de sanıyorum oyunda 12 tane Witcher ile karşılaştık, daha karşılaşmadıklarımız veya sadece kitaplarda görünenler olabilir. Ben kitapları okumadığım için bilmiyorum. (Vesemir, Berengar Geralt, Eskel, Lambert, Karadin, Gaetan, Letho, kardeş iki Witcher ve ilk oyunda Foltest'e suikast yapan Witcher) ve Ciri'yi de sayarsak 12. diğer bölgelerde de durum az çok böyleyse (batı, güney, doğu) yaklaşık yaşayan 48 civarı Witcher olduğunu varsayabiliriz, tabii bunların 4/1'inin emekli olduğunu varsayıyorum. Çünkü Witcher'lar gerçekten nadir görünüyorlar, bir kısmı Karadin gibi emekli olmuş şehirlerde yaşıyor bence. Sizin tahminleriniz nedir bu konu hakkında?
  • Triss vs Yennefer.
Ben Yennefer diyorum, çünkü Yennefer, Geralt ve Ciri bir aile. Ciri için her şeyi yapmaya hazır, üstelik hem kendim de hem Geralt'ta onu daha fazla seviyor. Siz de nedenleriyle birlikte tarafınızı söylerseniz sevinirim.
  • Vesemir vs Geralt.
Geralt, her ne kadar Kuzey'in en iyi kılıç ustası olsa da ben Vesemir'in bu savaşı kazanacağını düşünüyorum. Çünkü Geralt 100 yaşında iken vesemir 200 yaşında, Vesemir'in tecrübesi var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sorularım bu kadardı, iyi eğlenceler :)

@strigoi, @363436, @Stebph, @Gwynbleidd 00 ve @Hellblazer Aku. Sizi böyle etiketledim ancak yazmak zorunda değilsiniz :)
Hadi biraz Witcher öve.... :)

Eğitimli paralı askermiş zaten, Witcher 3 karakter ansiklopedisinde öyle yazıyor. Kendisi bana insan olmayanları sevmemde büyük rol oynadı.
Elflerde de Iorveth vardı onları sevdirten olarak. Adam hem havalı hem de iyi biri yakından bakıldığında, keşke W3’den kaldırılmamış olsaydı.
82542186_116507716553341_5345413586753683456_o.jpg

91334330_143876770483102_830188548064804864_o.jpg

İlk görseldeki soruda kesin ve net bir şekilde Triss, ama başka bir şıkkı seçmek zorunda olsaydım Saskia'yı seçerdim.
Triss yerine Saskia seçen bir büyük topluluk da var aslında, geniş bir şekilde bakıldığında Saskia daha önemli zaten. Ama Triss biriciğimizdir, biz kurtarmayınca Letho kurtarıyor olsa da yine de kendi ellerimiz ile Triss’i kurtarmamız daha mantıklı.

Bu arada Letho da adam gibi adamdır, Geralt’ın sevgililerini kurtarması ile ünlenecek biraz daha zorlasa :)

Triss yerine Saskia seçen bir büyük topluluk da var aslında, geniş bir şekilde bakıldığında Saskia daha önemli zaten. Ama Triss biriciğimizdir, biz kurtarmayınca Letho kurtarıyor olsa da yine de kendi ellerimiz ile Triss’i kurtarmamız daha mantıklı.

Bu arada Letho da adam gibi adamdır, Geralt’ın sevgililerini kurtarması ile ünlenecek biraz daha zorlasa :)
Letho cidden çok iyi bir karakter, pişmanım onu ilk Witcher 2 oynamamda öldürdüğüme :(

Bu arada Saskia'yı kurtarmak dediğin Philippa'yı kurtarmak olmasın? Ben Saskia vs Triss diye bir seçim hatırlamıyorum çünkü, ek olarak Triss yerine Philippa'yı kurtarınca büyücüler kazığa oturtularak yakılıyor, haliyle Loc Muinne hikayesi kötü bitiyor diye biliyorum.

Letho cidden çok iyi bir karakter, pişmanım onu ilk Witcher 2 oynamamda öldürdüğüme :(

Bu arada Saskia'yı kurtarmak dediğin Philippa'yı kurtarmak olmasın? Ben Saskia vs Triss diye bir seçim hatırlamıyorum çünkü, ek olarak Triss yerine Philippa'yı kurtarınca büyücüler yakılıyor, haliyle Loc Muinne hikayesi kötü bitiyor diye hatırlıyorum.
Biraz kafa karışıklığına sebep oldu sanırım attığım fotoğraf kendi üzerimde. Saskia’yı kurtarma seçimine gidince işler kötü mü ilerliyordu? Hiç yapmadığım seçimleri detaylı bir şekilde tekrar incelemem lazım sanırım :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı