Sürprizbozan Instagram'daki RDR 2 editi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pigasor

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dizüstü: AMD Ryzen 7 7840HS-RTX4050-2x8 5600 MHz 16 GB RAM-SK Hynix 1 TB SSD 7/3 GB
Masaüstü: AMD Ryzen 3 3200G-Gigabyte A320M-S2H-GeIL 2x8 3200 MHz RAM-GeIL 256 GB SSD 550/490 MB
Arkadaşlar selamlar. Geçen Instagram'da takılırken bir sayfanın hikayesinde Angelo Bronte'nin öldüğü görevdeki eve girerken ve çıkarken olan görüntülerin konulduğu bir edit izlemiştim. Arkada "living life in the night" çalıyordu. Gerçekten güzel bir editti ama tekrardan bulamıyorum. Eğer bulabilirseniz ve atarsanız gerçekten güzel olur. İyi sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tek edit bu gibi.
Maalesef bu değil bu hocam... Ama yine de teşekkürler.

Maalesef bu değil bu hocam... Ama yine de teşekkürler.
Hocam bayağı zaman geçmiş ama konu hortlamış madem bizde yardımcı olalım.

Bu olabilir mi? Youtube ama paylaşan kişi burada da paylaşmış olabilir belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bayağı zaman geçmiş ama konu hortlamış madem bizde yardımcı olalım.

Bu olabilir mi? Youtube ama paylaşan kişi burada da paylaşmış olabilir belki.
Hocam öncelikle emeğiniz için teşekkürler fakat bu video da değil. Ama bu video da çok güzel. Tekrardan çoook teşekkürler.

Youtube geçmişine girip o videoyu hangi gün izlediysen oradan bakarak bulabilirsin.
Hocam aslında konunun ana mesajında yazıyor. Instagram'da bir sayfanın hikayesinde görmüştüm bundan dolayı YouTube üzerinden bulamam maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı